Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları Uluslararası Ticaret İngilizcesi

malta-dil-okullari

İngiltere ve Malta dil okulları aha iyi, hangisinin olanakları daha fazla diye merak ediyor iseniz Malta Dil Okulları Türkiye Kayıt Merkezi Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarına uğrayın. Uluslar arası Ticaret İngilizcesi İçin Malta Dil Okulları ‘na Gitmek size iyi gelecek. 

İyi seviyede İngilizce bilmek, İngilizce konuşabilmek anlamına gelmiyor. Özellikle ne hakkında, hangi konuda İngilizce bildiğinizi sorgulamanız gerekiyor. Turistlik alanlarda kendinizi ifade edebilecek kadar İngilizce bilmeniz ne yazık ki iş dünyasında yeterli görülmüyor. İş İngilizcesi, Uluslar arası ticaret İngilizcesi turistik yerlerde kendinizi ifade edebileceğiniz İngilizceden çok daha fazlasını gerektiriyor. Özellikle özel sektörde çalışmaya niyetli iseniz karşılaşacağınız ilk soru İngilizce biliyor musunuz olacaktır. Bu soruya evet diyebilmek için uluslar arası toplantılarda ya da seminerlerde anlatmak istediklerinizi duraksamadan anlatabilmeniz gerekiyor. Uluslar arası Ticaret İngilizcesi İçin Malta Dil Okulları’na Gitmek sizi bu durumda başarı ile İngilizce konuşturabilir.

Akıcı ve duraksamadan İngilizce konuşmak için Türkiye’deki dil kursları ne yazık ki yeterli olmuyor. Çünkü genellikle Türkiye’deki kurslarda Türk öğretmenler eğitim veriyor. Ayrıca kursa gelen diğer kişiler de Türk olduğundan pratik şansı oldukça azalıyor. Malta dil okulları iş ingilizcesi eğitimi almak hem yabancı öğretmenlerden dil öğrenmek, hem de yabancı öğrenciler ile konuşarak pratik imkanı elde etmek oldukça avantajlı bir durumdur. Uluslar arası ticaret İngilizcesi için anadili İngilizce olan İngiltere ve Malta oldukça popüler. Her yıl binlerce öğrenciye dil eğitimi veren bu ülkeler, pek çok kaliteli kurs barındırıyor. Uluslar arası Ticaret İngilizcesi İçin Malta Dil Okulları ‘na Gitmek size hem kısa sürede İngilizce öğretir hem de yeni bir kültürü tanımış olursunuz.

İş Hayatında Akıcı İngilizce Konuşmak İçin Malta Dil Okulları Kurslarında Eğitim Almanız Şart

Malta dil okulları ve İngiltere dil okullarında uluslar arası ticaret İngilizcesi eğitimi de veriliyor. Bu eğitim kısa süreli olup sınıflarda en fazla 6 kişi bulunuyor. Böylelikle kısa sürede İngilizce öğrenmeniz olanak kazanıyor. Haftada 20 saat eğitim görerek uluslar arası sunumlarda kendinizi ifade edebilir, yabancı şirketler ile mailleşebilir, telefon görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca kurslardan alacağınız katılım belgesi ile dilediğiniz şirkete uluslar arası ticaret İngilizcesi bildiğinizi kanıtlayabilirsiniz.

 
 
 

Paylaş