Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

TOEFL IBT, Cambridge, IELTS Sınavları

yorumlari malta dil okullari

TOEFL IBT, Cambridge, IELTS Sınavları İçin Malta Dil Okulları

İş hayatında ya da bazen günlük hayatımızda İngilizce büyük bir yer kaplamaktadır. Özellikle iş hayatına adım attığınızda karşınıza çıkan ilk soru İngilizce biliyor musunuz? olmaktadır. Bu soruya evet diyen kişi çok olsa da akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilen kişi sayısı oldukça azdır. Bunun en büyük nedeni pratik yapacak yer olmamasıdır. Bu nedenle iyi bir İngilizce için İngilizceyi yurtdışında öğrenmek gerekiyor. Amerika, Kanada, İngiltere ve Malta İngilizce dil okullarının oldukça fazla olduğu yerlerdir. Fakat Malta fiyat bakımından aralarındaki en avantajlı yerdir.

Her yıl binlerce öğrenci İngilizce öğrenmek için Malta’ya seyahat etmektedir. Malta’da birbirinden farklı onlarca dil okulu bulunmaktadır. En kısa programları 4 hafta en uzun programları 24 hafta olan bu dil okulları haftada 20 saat eğitim vermektedir. Eğer yoğun bir eğitim ile İngilizce öğrenmek istiyor iseniz bu haftalık ders saati 30’a yükselmektedir. Malta dil okulları öğrencilerine iş İngilizcesi, genel, yoğun İngilizce kursları verdiği gibi TOEFL IBT, Cambridge, IELTS sınavları için de ayrı bir program uygulamaktadır. Sınıf mevcutları en fazla 12 kişi olan gruplarda aynı ülkeden gelen öğrenciler birlikte eğitim görememektedir. Bunun nedeni öğrencilere İngilizce konuşmaları gerektiğini aşılamaktır.

Malta Dil Okulları Öğrenci Yorumları Size Işık Tutacak

Malta dil okulları pek çok paket hazırlayarak öğrencilerine ekonomik imkanlar sunmaktadır. Uçak biletinden konaklamaya, yiyecek içecekten eğlenceye kadar her şeyin içinde bulunduğu paketler oldukça avantajlıdır. Malta’ya gelmeden önce mutlaka Malta Dil Okulları öğrenci Yorumları hakkında bilgi edinmelisiniz. Daha önce Malta’ya öğrenci olarak gelmiş, Malta’da dil eğitimi görmenin avantajlarını ve dezavantajlarını paylaşmış olan öğrenciler sayesinde kendinize en uygun dil okulunu kolaylıkla seçebilirsiniz. Malta’da konaklamaya gelirsek konaklamalar otellerde, yurtlarda ya da aile yanında yapılmaktadır. Aile yanında konaklama tüm dil okulları tarafından önerilen bir konaklama şeklidir. Çünkü İngilizce konuşulan bir yerde konaklamak pratik yapma açısından oldukça önemlidir. Sizde dil okulu için Malta’ya gelin, hem kaliteli bir dil eğitimi alın hem de Malta’nın güzel manzaralarında güzel bir anı yaşayın.

 

Malta Dil Okulları İstanbul

Malta Dil Okulları Kadıköy

Malta Dil Okulları İzmir

Malta Dil Okulları Gaziantep

Malta Dil Okulları Tavsiye

Malta Dil Okulları Öğrenci Yorumları

Malta Dil Okulları Donanım Haber

Malta Dil Okulları Konaklama

Malta Dil Okulları Önerileri

Malta Dil Okulları Forum

Malta Dil Okulları Paket Fiyatları

Malta Dil Okulları Yorumları

 

 
 
 

Paylaş