Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları Yaz Programları

malta-dil-okul-141

Malta dil okulları yaz okullarında hem denizin ve güneşin tadını çıkarıp hem de İngilizce öğrenebilirsiniz. Uluslararası standarda sahip olan malta dil okulları öğrencisi olarak unutulmaz bir yaz tatili geçirirken, İngilizcenizi ilerletebilirsiniz. Malta Dil Okulları yaz okulu programları dil okulu programlarına göre daha durağan olmak ile birlikte hem eğlenip hem de öğrenmeye dayalıdır. Sabah kahvaltısının ardından başlayan dersler haftada en fazla 20 saati bulmaktadır. Yaş ve dil seviyesine göre gruplandırılan öğrencilere pratiğe dayalı dil eğitimi verilmektedir. Malta Dil Okulları Yaz okulu sadece sınıflarda ders işlemeye dayalı değildir. Sınıflarda işlenen derslerin ardından bir araya gelen öğrenciler çeşitli aktivitelere katılarak pratik yapma şansı yakalar, aynı zamanda eğlenceli vakit geçirir.

Pek çok forum sitesinde malta dil okulları hakkında çeşitli öğrenci yorumları bulunmaktadır. Yorumların neredeyse hepsi Malta dil okulları dil eğitimi almanın çok avantajlı ve eğlenceli olduğunu içeriyor. Malta’da eğitim görmüş ve tecrübelerini diğer öğrenciler ile paylaşan kişilerin sürekli tekrarladıkları ilk uyarı doğru malta dil okulları yurtdışı eğitim danışmanlığına başvurmanız gerektiğidir.  Malta dil okulları eğitimi alacak öğrencilere yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile yardımcı oluyor, işlemlerini kolay ve güvenilir bir şekilde hallediyoruz. Malta Türk kültürüne uzak bir ülke olduğundan ilk gidildiğinde biraz yadırganıyor. Fakat öğrenci yorumlarında farklı bir kültürü tanımanın verdiği haz, dil öğrenmenin yanında büyük bir artı olarak nitelendiriliyor. Malta dil okulları size pek çok artı kazandırıyor. Anadolu ile eğitim gören öğrencilerin, bu eğitimden sağladıkları kazançlar aşağıda sıralanmıştır.

 • Dil eğitimi gören öğrenciler pek çok farklı ülkeden gelen diğer öğrencilerle sürekli pratik yapma şansı yakalar.
 • Dil Okullarında eğitim gören öğrenciler ana dili İngilizce olan eğitmenlerden eğitim alacağından dile tam anlamı ile hakim olur.
 • Pek çok ülkeden öğrenci barındıran Malta’da farklı kültürleri tanır.
 • Malta dil okulları her şey dahil fiyat seçeneği ile kayıt olan öğrencilerin kalacak yer, öğün gibi sıkıntıları olmaz.
 • Yoğun dil programlarına kayıt olan öğrenciler TOEFL IBT, Cambridge, IELTS gibi sınavları kolaylıkla geçecek düzeye kısa sürede erişir.
 • 6-12 kişilik sınıflarda eğitim görerek akıllarına takılan soruların yanıtını daha çabuk alır.
 • Hem İngilizce öğrenmenin hem de deniz, kum ve güneşin verdiği hazzı yaşarlar.
 • Dil programlarını tamamlayan öğrenciler sahip oldukları sertifika ve dil yetenekleri ile kolaylıkla her sektörde iş bulabilir.

Malta’da Yaz Okulu

Malta, dil eğitimi açısında oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Her dil okulu birbirinden kaliteli ve standardın üzerindedir. Tüm Malta dil okulları resmi kurumlar tarafından denetlenmekte, eğitimin kalitesi her zaman maksimumda tutulmaktadır. Her dil okulunun kendine özgü politikası ve kuralları bulunuyor. Bazı okullar yaş sınırı koymaz iken bazıları 16 yaş üzerindeki öğrencilere hizmet veriyor. Konaklama oteller, aileler ve apartlar da kurslar arasında farklılık gösteriyor. Malta’nın başarılı kurslarının bazıları şunlardır:

 1. Clubclass Malta Dil Okulu
 2. Link Malta Dil Okulu
 3. Chamber Malta Dil Okulu
 4. Ese Malta Dil Okulu
 5. NSTS Malta Dil Okulu
 6. ELA Malta Dil Okulu
 7. İH Malta Dil Okulu
 
 
 

Paylaş