Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları İngilizce Eğitimi

yurtdisi-egitim-5

Malta dil okulları dil eğitimleri öğrencinin ihtiyacına göre belirlenmektedir. Akıcı şekilde İngilizce konuşmak, TOEFL IBT, Cambridge, IELTS sınavlarına hazırlık, iş İngilizcesi, akademik İngilizce, turizm İngilizcesi, medya İngilizcesi, yetişkin İngilizce öğretmenliği ve İngilizce öğretmenliği amaçları ile Malta Dil Okulları Türkiye Temsilciliği Anadolu’ya başvurabilirsiniz. Eğitim verimi arttırmak, öğrencinin kolay anlayabilmesini sağlamak amacı ile sınıflarında 8 ile 12 kişi arasında kontenjan sağlamaktadır. Malta Dil Okulları Haftalık ders sayısı ise 20 saat ile 30 saat arasında değişmektedir. Ayrıca sabah ve öğlen olmak üzere 2’li bir sisteme sahiptir.

Anadolu Öğrencilere hizmetlerini paket halinde sunarak daha hesaplı olmasını sağlamaktadır. Malta Dil Okulları‘nda alacağınız eğitimin net fiyatları pek çok kritere bağlıdır. Kursa başladığınız tarih, kursun süresi, hangi programa kayıt yaptırdığınız, konaklayacağınız yer size net bir fiyat verebilmek için gerekli bilgilerdir. Öğrenciler ve velileri dil okuluna gitmeden önce pek çok yerden fiyat alarak bir kıyaslama yapmalıdır. Biz belirttiğiniz kriterlerdeki programların fiyat aralığını sizlere sunmaktayız. Fiyat aralıkları tarihlere göre de değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle gideceğiniz tarihi tam olarak belirtmeniz, hesaplanan fiyatta değişiklik olmaması açısından büyük önem taşıyor. Genellikle eğitim programları konaklamayı da içerisinde barındırıyor. Malta dil okulları paket ücret olarak öğrencilere sunulan kampanyalarım içerisinde konaklama ve öğünler yer alıyor. Her şey dahil paketlerde ise konaklama ve öğünlerin dışında pek çok aktivite de öğrencilere sunuluyor. Özellikle Eylül ve ekim ayları içerisinde Malta Dil Okulları‘nda eğitim görmek oldukça büyük fiyat avantajı sağlıyor. Sizler için hangi aylarda hangi programların daha avantajlı olduğunu hesaplayarak, fiyat açısından yardımcı oluyoruz. Malta’nın en yoğun öğrenci kapasitesine sahip olduğu aylar Haziran, Temmuz, Ağustos aylarıdır. Bu aylar hem fiyat olarak hem de öğrenci sayısı olarak standardın üstündedir. Bu nedenle size Eylül ve Ekim aylarında malta dil okullarına başvurmanızı öneriyoruz.

Eğitim Şart

malta-dil-okullar-2

İngiltere, Kanada ve Amerika’da da pek çok dil okulu bulunuyor. Fakat Malta dil okulları‘ nda dil eğitimi almak fiyat açısından Amerika, Kanada ve özellikle İngiltere gibi ülkelere oranla daha uygundur. Ayrıca Malta Dil Okulları diğer ülkelere denk bir dil eğitimi vermektedir. Malta dil okulları başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm öğrencilere kaliteli bir eğitim sunmaktadır. Konaklama seçenekleri de diğer ülkelere oranla daha fazla olan Malta’da genellikle apartlar kullanılıyor. Anlaşmalı aileler sayesinde sadece apart da değil aile yanında da kalabilirsiniz. Bu aileler sık sık yöneticiler tarafından denetlendiği için hem güvenilir hem de pratik açısından faydalıdır. Eğer apartlar da ya da aile yanında kalmak istemiyor iseniz 3 ve 4 yıldızlı oteller paket fiyatının içerisinde sizlere hizmet vermektedir.

 
 
 

Paylaş