Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları İş İngilizcesi Kursları

malta-dil-okullari-5

Malta’da en fazla 6 kişilik sınıflarda İş İngilizcesi İçin Malta Dil Okulları Kurslarında Eğitim Görmek dili çabuk öğrenmek açısından büyük avantaj sağlıyor. Malta’da ya da İngiltere’de kaldığınız süre içerisinde size uygun malta dil okulları konaklamaları ve lezzetli bir beslenme imkanı sunan okullar sayesinde başarılı bir şekilde ülkenize geri dönebilirsiniz.

İş hayatına bir sıfır önde başlamak adına İngilizceniz üst seviyede olmalıdır. Özellikle kurumsal şirketler eleman alırken İngilizce bilen, başvurusunda bunu belirten adaylara öncelik tanıyor. İş İngilizcesi eğitimi veren Türkiye’de pek çok kurum var. Fakat İngilizceyi Türkiye’de öğrenmek ne yazık ki kolay iş değil. Çünkü İngilizce nankör bir dildir. Yani pratik imkanı bulamaz iseniz ne yazık ki İngilizce öğrenmeniz hiçbir işe yaramaz. İş İngilizcesi İçin Malta Dil Okulları‘nda Eğitim Görmek pratik yapma adına pek çok avantaj barındırıyor.

Maltada İş İngilizcesi Dil Eğitimi Veren Kurumlar Oldukça Kalitelidir

malta-dil-okullari-9 malta-dil-okullari-8

Yurtdışında eğitim her zaman Türkiye’den üst seviyede olmuyor. Bu nedenle gideceğiniz ülkeyi ve yazılacağınız programı araştırmanız ve detaylarını öğrenmeniz gerekiyor. Eğer iş İngilizcesi eğitimi almak istiyor ve bunu yurtdışında yapmayı planlıyor iseniz anadili İngilizce olan bir ülkeyi tercih etmelisiniz. Malta ve İngiltere, dil okulları bakımından pek çok seçeneğe sahiptir. Prestijli dil kursları, yoğum iş İngilizcesi programları ile Malta ve İngiltere pek çok Avrupa ülkesini geride bırakmıştır. Özellikle pek çok kurum ve kuruluş tarafından sürekli denetlenen dil okulları, bu sayede aynı standartlarda eğitim verebiliyor. İş İngilizcesi İçin Malta Dil Okulları‘nda Eğitim Görmek için Malta Dil Okulları ve İngiltere oldukça popüler.

İş İngilizcesi kursları genellikle kısa süreli derslerden oluşur. Bu derslerde olası toplantılarda, yurtdışındaki şirketler ile yazışmada kullanılması gereken temel İngilizce öğretilir. Açık ve anlaşılır bir sunum yapabilecek kadar iş İngilizcesi bilmek şirketler için eleman önceliği tanıtıyor. İş İngilizcesi Malta ve İngiltere’de 1-2 haftalık programlarda, haftada 20 saat ders işlenerek sürdürülüyor.  Malta’daki ve İngiltere’deki iş İngilizcesi kursları için detaylı bilgiye erişmek istiyor iseniz Malta Dil Okulları Kayıt Bürosu Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı bürolarına uğramanız gerekiyor. Tecrübeli danışmanlar sayesinde hangi ülkede daha iyi eğitim alabileceğinizi ayrıntıları ile öğrenebilirsiniz.

 
 
 

Paylaş