Malta Dil Okulu

dil okulu malta

Malta Dil Okulu için çok kısa sürede Malta Shengen Vize Onayı ile ingilizce dil eğitiminize başlarsınız. Kurumsal bir eğitim danışmanlığı olan Anadolu Yurtdışı Eğitim Malta vize işlemlerini Türkiye’nin tüm şehirlerinden gelecek öğrenciler için vize müracatlarında yardımcı olmaktadır.

Malta Cumhuriyeti ‘ne eğitim seyahatleriniz için güvenli, sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Malta vizesi ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve sorularınız için bize Türkiye ve Yurtdışı ‘nda bulunan onlarca ofislerimizden biri ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

 

Malta ‘da eğlenceli, keyifli bir eğitici deneyime hazırsanız pozitif, gülen yüzler tarafından ingilizce oğrenmek istiyorsanız Malta tam da sizin aradığınız yer.

Malta’da İngilizce öğrenmek sıkıcı olmaktan çok uzak, Malta ‘nın doğası, eğlenceli gece hayatı, renkli sosyal aktiviteleri, güler yüzlü insanları ile birlikte tepeden tırnağa harika bir deneyim yaşatan bir mekândır ve bu özelliği stresli dil eğitimi korkusunu yok eder. İngilizce eğitimini sıkıcı bir ders olmaktan çıkarıp, keyifli bir tatil aktivitesi haline getirmektedir.

 

Malta Dil Okulu, ingilizce eğitim amaçlayan herkese, adanın en kaliteli eğitim Malta Dil Okulları hakkında geniş çaplı bilgi vermekle birlikte, eğitim programınızı sizinle bilgi paylaşımı sonrası ekonomik ve aynı zamanda kaliteli program haline getirip görüşlerinize sunmaktayız. Eğitim program içeriği: İngilizce eğitim almak istediğiniz program şekli, konaklama seçenekleri, transfer-karşılama, vize işlemleri, Malta kayıt işlemleri ‘nin aktif edilmesi, Malta’da bulunduğunuz süre boyunca kurumumuzca destek sistemi tüm Öğrencilere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

 

Etiketler: ,

 

Son Haberler

 
 

Paylaş