Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Clubclass Malta Dil Okulu

clubclass-header

İngilizceyi hesaplı bir şekilde en iyi öğrenme şansınızın olduğu yer Malta dır. Onlarca dil okulu arasında en iyilerden biri de clubclass malta dil okuludur. Clubclass malta dil okulunda eğitim alıp hızlı bir şekilde öğrenmek ve kısa zamanda fark edilir derecede öğrendiğinizi hissetmenin zevkini alabileceksiniz.

Dünya genelinde herkesin ihtiyacı olduğu ve bu eksikliği hayatının her döneminde hissettiği İngilizce dil bilgisi, akıcı konuşma, karşındakini anlama gibi ihtiyaçlarını gidermek amacıyla kurslara gitmeyi düşünen hatta giden onlarca insan vardır. Bu kişiler yaşadıkları yerlerden eğitim almak yerine farklı ülkelerden hatta resmi dili İngilizce olan ülkelerde eğitim almayı tercih etmektedirler. Bu tercihlerin asıl sebebi günlük hayatta da sürekli İngilizce konuşarak alınan eğitimi daha kısa sürede değerlendirerek İngilizce konuşmayı hayata geçirmektir. Clubclass malta dil okulu bütün bu hayallerinizi gerçekleştirmek için sizlere çok güzel imkanlar sunmaktadır.

clubclass malta 10 clubclass malta 8 clubclass malta 6

Clubclass malta dil okulunda eğitim alacak kişi aynı binada konaklama yapabilecekleri için farklı ülkeden eğitime gelen kişiler için ideal bir kurstur. Ders görülen sınıflar gayet ferah, klimalı ve aydınlıktır. Dersin olmadığı zamanlarda internet cafe de de oturma olanakları olan öğrenciler bu fırsatlarını hepsine clubclass malta dil okulu ile sahip olabilirler.

Clubclass malta dil okulu tatil köyü havasında olmasından dolayı farklı bir atmosfer ile öğrencileri karşılamaktadır. Modern sınıflarda eğitim almak, dil eğitimi alınacak olan yerde ihtiyacınızın olabileceği bütün her şeyden faydalanmak sadece clubclass malta dil okulu kayıtlarından sonra artık sizinle… Bu dil okuluna nasıl giderim nasıl kayıt yaptırırım diye düşünmenize gerek bile kalmadan sadece Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı uzmanları ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Ulaştığınız danışmanlar sizin ihtiyacınız olan bütün bilgileri size sağlayıp bilgilendirme yapacaklardır. Gideceğiniz okulda size ihtiyaç olan durum konaklamanın nasıl olacağı ve verilen eğitimin iyi olup olmadığıdır.

Clubclass malta dil okulu tatili doya doya yaşayarak ve dil öğrenerek zamanı eğlenceli yapabilecek fırsatlarla size kapılarını açmaktadır. Malta Turizm ve Eğitim Bakanlığı onaylı olması da sizler için artı bir avantajdır.

Geniş terası ile açık yüzme havuzu
Kapalı yüzme havuzu
Fitness Center
Sauna ve Jakuzi
Sneak Bar (sadece yaz sezonunda)
• Restaurant
• Oyun odaları
• Televizyon Odaları
Çamaşır yıkama salonları
Internet cafe
• Düşük ücretli telefon hizmeti

Clubclass Malta Dil Okulu Resimleri


clubclass malta 1clubclass malta 2clubclass malta 4clubclass malta 5clubclass malta 6clubclass malta 6clubclass malta 14clubclass malta 13clubclass malta 12clubclass malta 11clubclass malta 10clubclass malta dil okulu-15

 

İngilizcenizi geliştirmeniz için en iyi yöntem yurtdışında kaliteli bir dil eğitimi almak şüphesiz. Yurtdışı dil kurslarına olan yoğun talep neticesinde artık pek çok ülkeyi tercih edebiliyorsunuz. Ancak özellikle son birkaç yıla baktığımız zaman dil okulu olarak en popüler ülkenin Malta olduğunu görüyoruz.

Malta pek çok kişinin birinci tercihi haline gelmiş durumda. Bunun en önemli nedeni arasında, dil eğitimi ücretlerinin çok cazip olması geliyor. Malta, sunduğu kaliteli dil eğitimi için çok ucuz fiyatlara sahip. Bu durum da Clubclass Malta nasıl ilk sıralara geliyor sorusunu cevaplıyor. Clubclass Malta nasıl kişilerin birinci tercihi oluyor sorusuna vereceğimiz diğer cevap ise, ülkenin Türk ziyaretçilerden vize talebinde bulunmuyor olması. Ayrıca sıcak iklimi ve sıcakkanlı, cana yakın, yardımsever ve misafirperver halkı ile kendinizi oraya ait hissediyorsunuz. Alışma sürecini oldukça hızlı geçiriyorsunuz.

Nasıl Eğitim Alabilirsiniz?

Clubclass Malta nasıl başvuru kabul ediyor sorusunun cevabı sizi şaşırtacak. Malta’da dil eğitimine başvurmanız için herhangi bir taban puana sahip olmanıza gerek yok. Bu nedenle hiçbir sınava girmeniz gerekmiyor. Bunun yanı sıra eğitim seviyenizin üniversite mezunu olup olmaması da önem arz etmiyor. Yani, lise mezunu kişiler de Malta’da dil eğitimi alma imkanına sahip oluyorlar. Bu eğitimlerin ücretleri ise pek çok ülkeye hatta Türkiye’ye oranla bile çok daha ucuz.

Clubclass Malta nasıl? Sorusunun cevabını alabileceğiniz en güvenilir yer ise Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı. Pek çok forum sitesinde Malta dil eğitimi tecrübesine sahip olan kişilerin olumlu yorumları ve gitmeyenlerin ise Malta dil eğitimine Karşı pozitif yaklaşımları olduğunu göreceksiniz. Hemen hemen her sitede benzer yorumlar ile vakit kaybetmek yerine Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına gelerek en doğru ve güncel bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Türkiye genelinde faaliyet gösteren onlarca ofis ile hizmet vermektedir. Sahip olduğu deneyimli ve bilgili eğitim uzmanları ile geleceğiniz için atacağınız bu en büyük adımda sizlerin yanında, sizler için çalışmaya devam ediyor. Bu nedenle vakit kaybetmeden yapacağınız kısa bir ziyaret ile, istediğiniz her bilgiye ulaşın.

 

Clubclass Malta İngilizce Kursları

    clubclass malta 12   clubclass malta 10   clubclass malta 6  fiyatlari clubclass malta

Clubclass Malta İş İngilizcesi Kursları

Clubclass Malta Sınav Hazırlık Kursları

 • Clubclass Malta Genel İngilizce Sınavları
 • Clubclass Malta TOEFL Sınavı Hazırlık Kursu
 • Clubclass Malta IELTS Sınavı Hazırlık Kursu
 • Clubclass Malta GMAT Sınavı Hazırlık Kursu
 • Clubclass Malta GRE Sınavı Hazırlık Kursu
 • Clubclass Malta Cambridge Sınavı Hazırlık Kursu

Clubclass Malta Akademik İngilizce Kursları

 • Clubclass Malta Genel Akademik İngilizce Kursu
 • Clubclass Malta Yoğun Akademik İngilizce Kursu
 • Clubclass Malta Özel Akademik İngilizce Kursu
 • Clubclass Malta PTE Akademik Kursu

 

Clubclass Malta Konaklamaları

   clubclass malta dil okulu konaklama 5  clubclass malta dil okulu konaklama 2  clubclass malta dil okulu konaklama 4  clubclass malta dil okulu konaklama

Clubclass Malta Konaklamaları Malta turizm bakanlığı tarafından lisansa sahiptir. Clubclass malta konaklamaları her bütçeye uygun olarak hazırlanmış olup yemek de verilebilmektedir. Bir yatak odalı ve iki yatak odalı konaklamaları aynı bina içerisinde yer almaktadır. Clubclass malta konaklamaları içerisinde rezidans daireler, öğrenci yurdu, öğrenci evi, aile yanı ve otel konaklamaları bulunmaktadır. Konaklamalar okula yürüyüş mesafesindedir.

 • Clubclass Malta Tek Yataklı Odalı Daire Konaklamaları
 • Clubclass Malta İki Odalı Daireler
 • Clubclass Malta Rezidans Daireler
 • Clubclass Malta Pansiyon Konaklaması
 • Clubclass Malta Öğrenci Evi
 • Clubclass Malta Aile Yanı Konaklamaları
 • Clubclass Malta Otel Konaklamaları

 

Clubclass Malta Yaz Okulu

clubclass malta dil okulu yaz okulu clubclass malta dil okulu yaz okulu 2 clubclass malta dil okulu yaz okulu 3 clubclass malta dil okulu yaz okulu 4

 

Clubclass Malta Eğlence ve Aktiviteleri

forum malta clubclass clubclass malta 4 yorumlari clubclass malta clubclass malta dil okulu konaklama apartman

Clubclass Malta Dil Okulu Harita

 

 

 
 
 

Paylaş