Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Time Dil Okulları

Uzmanlaştırılmış eğitim farklı kazanmanız adına geliştirilmiş özel okullardan biri olan Time Dil Okulları sayesinde artık sizler de tam anlamıyla mükemmelliğe erişmiş dil eğitime sahip ola bileceksiniz. Bunu her anlamda farklı kılmayı başarmış olan okul sayesinde dil bilgisi konusunda bir adım daha ileriden bakmanıza neden olacaktır. Bu konu hakkında sizlere sunulan devasa hizmetleri barındıran yanında ziyade hızlandırılmış eğitim okul için hazırlık dersleri, kayıt olma kolaylığı, iş için kullanabileceğiniz dil programları ve daha nice opsiyonları ile seçilme konusunda gözde okullardan biri haline gelmeyi başarmış bir okuldur. Almanca derslerini en kolay uygulamalı dersler ile öğrenmenizi sağlar iken bir yandan da farklı potansiyel alan beyin gücü de yaratmaktadır. Ezbere eğitim vermemeye dikkat eden nizamını ön plana çıkarır iken bir yandan da sizlere son model uygulamalı ders anlatımları sunmaktadır.

Ders anlatımlarında akıllarda kalınacak şekillerde uygulama sağlayan Time Dil Okulları bir çok ülke ve bir çok şehir de hizmet vermektedir. O bakımdan dolayı da Amerikan olarak dil okulu en sağlam bir güç ile eğitime eşitlik kılmaktadır. Anadili İngilizce olan eğitmenler ile sizlere eksik kaldığınız noktalarda eğitimler sunulmaktadır. İzmir’ de en uygun kampanyalar sunan devasa okul sayesinde artık sizler de eğitimin en eğlenceli hale getirilmiş vizyonunu yakalamış olacaksınız. Konuşma konusunda, yazma konusunda, okumak konusunda sizlere sunulan bu okulda ki eğitim ile tam teşekkürlü eğitim almış ve en hızlı çözümlere ulaşmış olacaksınız.

Time Dil Okulları size toplamda 96 saat eğitim sunmaktadır. Bu eğitim sizlere en uygun olan günler içerisinde olmaktadır. Genelde hafta içi grupları ve hafta sonu grupları olarak oluşum sağlanılmış eğitim sistemlerinden sizlerin en müsait olduğu günlere özel ders saatleri ayarlanmaktadır. Eğitimlerin toplam süresi genelde 3 ayı almaktadır. Sizler bu 3 ayda almış olduğunuz dil eğitimi harika şekillerde sonuçlar alarak tamamlamış olacaksınız. Sizler bu okul sayesinde konuşmak, dinlediğini anlamak, yazmak ve okumak konusunda uzman anlayışı en üst dereceler ile nitelendirmeniz adına eğitim sunmakta ve kısa dönem içerisinde başarıyla sonuç almanıza neden olmaktadır.