Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

NSTS Malta Yoğun İş İngilizcesi Kursu

NSTS Malta Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi Kursu, mesleki olarak dil düzeylerini geliştirmek isteyen meslek sahipleri için yapılmış bir kurs türüdür. Bu kursta genel İngilizce eğitiminin yanı sıra mesleki olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Bu kursun amacı bireyleri toplantılarda akıcı bir dil kullanmalarını sağlamak, yüz yüze görüşmelerde kendini ifade edebilme, ikna kabiliyetlerini geliştirmek, ekip çalışmalarında söz sahibi olmak ve liderlik eğitimleri üzerine kurulmuş bir dil ve mesleki eğitime yönelik bir programdır.

NSTS Malta Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi Kursu sayesinde İngilizce düzeyini artırmakla kalmayıp aynı zamanda 6 dil başarışınızı da paralel olarak artırırsınız.

İngilizcesi düzeyini artırmamın yanı sıra iş mesleki konuşma pratikliğinizi de artırabilirsiniz. Bunun yanı sıra yazışmalara yönelik çalışmalarda yapılmaktadır. Bildiğiniz üzere iş adamlarını ve her türlü meslekte İngilizce olarak yazışma, e-postalar çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu program sayesinde resmi dil olarak İngilizceye hakim olmanız amaçlanmıştır.

NSTS Malta Dil Okulu bünyesinde eğitim veren üstün yetenekli ve tecrübeli hocalar ile eğitim alma fırsatını elde etmiş olursunuz. NSTS Malta Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi Kursu sayesinde deneyimli muallimler imtihan hakkında tecrübelerini paylaşıp talebelerin başarılı olması için gayret sarf etmektedir.

 

NSTS Malta Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi Kursu

  • Düzey; Orta-İleri
  • Talebe Sayısı; 6-8 (Asgari) – 10-12 (Azami)
  • Talebe Yaşı; Asgari 18+
  • Kurs başlama günü; Her pazartesi
  • Haftalık ders adedi; 30 Ders (30 dersten 10 ders iş mesleki iş İngilizcesi, 20 ders ise genel İngilizce derslerinden oluşur.)
  • Kurs Müddeti: 1-4 Hafta
  • Ders Günleri; Pazartesi (sabah/öğleden sonra), Salı (sabah/öğleden sonra), Çarşamba (sabah/öğleden sonra), Perşembe (sabah/öğleden sonra), Cuma (sabah/öğleden sonra)