Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

NSTS Malta Sınav Hazırlık Kursları

1963 yılın da Malta’da açılan ilk dil okuludur. Malta’nın İngilizce öğrenim merkezi haline gelmesinin en büyük nedeni malta dil okulu olarak görülmektedir. 45 yıllık tecrübeye sahip olan okul Malta’da bulunan dil okulları arasın da eğitim seviyesini yükselten ve kalite standartlarını belirleyen bir liderdir.

FELTOM; İngilizce eğitim organizasyonları federasyonu 1989 yılın da kurulmuştur. NSTS Malta dil okulu bu federasyonun kurucularındandır. FELTOM’ UN görevi Malta’da bulunan dil okullarının doğru şekil de yönlendirilmesidir.

NSTS Malta dil okulu CELTA öğretmen eğitim sertifikası veren uluslararası eğitim merkezidir.

NSTS Malta dil okulu her kesime ve herkesin ihtiyacına uygun birçok kurs programı sunmaktadır. Kişileştirilebilen kurs programları sayesin de bütün ihtiyaçlara karşılık vermektedir. Her programın sonun da öğrencilere NSTS dil enstitüsü sertifikası verilmektedir. Bu sertifika öğrencinin aldığı eğitimi ve bu eğitim sonun da ulaştığı bilgi düzeyi hakkın da bilgi veren bir sertifikadır.

NSTS Malta dil okulun da sınıf mevcudu 4 ile 6 arasın da değişmektedir. Bu sınıf mevcudu malta da bulunan dil okulları arasın da sınıf mevcudu en az olan dil okuludur. Öğrencilerin eğitim aldığı eğitimin kalitesini arttırmaktadır. Öğrenci ile öğretmen arasın da iletişimi kuvvetli kılar.

Bu farklı kurs programları içerisinde bulunan NSTS Malta sınav hazırlık kursları İngilizce yeterlilik sınavlarına girecek olan öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

                  TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Yurtdışında üniversite tercihi yapacaklar için ya da kariyer planları için TOEFL sınav hazırlık kurslarını tercih etmektedirler. NSTS Malta sınav hazırlık kursları TOEFL sınav becerisi ve stratejisini geliştirmenize olanak sağlar.

 

                  IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Yurtdışında eğitimi için tercih ettiğiniz ülke anadili İngilizce olan bir ülke ise IELTS sınav puanına ihtiyacınız olacaktır. bu kursun başın da öğrenci öğretmen bire bir görüşme yapılır ve eksikler, izlenecek yol belirlenir. NSTS Malta sınav hazırlık kursu ile eksiklerinize göre bir program oluşturularak sınav da başarı oranınız yükseltilir.

Sınava hazırlık için kurs tercihiniz NSTS Malta dil okulu ise mutlaka daha ayrıntılı bilgi için Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerinde uzmanlardan bilgi almalısınız.

 

NSTS MALTA DİL OKULU

NSTS Malta İngilizce Kursları
NSTS Malta İş İngilizcesi Kursları
NSTS Malta Sınav Hazırlık Kursları
NSTS Malta Akademik İngilizce Kursları
NSTS Malta Konaklamaları
NSTS Malta Dil Okulu Aktiviteleri