Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

NSTS Malta Konaklamaları

Malta’da açılan ilk İngilizce Okulu olma özelliğine sahip NSTS Malta İngilizce Okulu, 1963 yılın da açılmıştır. Malta’nın İngilizce öğrenim merkezi olmasının en büyük etkeni olduğu herkes tarafından kabul edilen NSTS Malta okulları birçok kurs seçeneği sunmaktadır. 13-18 yaş arası gençlere, yetişkinlere, öğrencilere, öğretmenlere, ebeveyn ve çocuklara aynı anda eğitim, iş adamlarına ve 50 yaş üstü kişilere eğitim seçenekleri sunmaktadır. Sınıflar 4ile 6 kişiliktir. Matlada bulunan dil okulları arasında sınıf mevcudunun en az olduğu okuldur. Bu neden ile öğrenci ve öğretmen zamanı kaliteli geçmektedir.45 yıldır eğitim veren NSTS Malta okulları günümüz de akademik olarak önde gelen bir okuldur.

NSTS Malta dil okulu Malta’da yetişkinlere özel malta üniversitesi tarafından akredite edilmiş kurs imkânı sunun tek okuldur. NSTS Malta dil okulu dünya çapın da geçerliliği olan CELTA öğretmen eğitim sertifikası veren uluslar arası eğitim merkezidir. Cambridge Üniversitesi tarafından tanınan Malta’da onaylanmış tek Uluslar arası Öğretmen Eğitim Merkezidir.

Her program sonun da eğitim alan öğrenciye NSTS İngilizce Dili Enstitüsü Sertifikası verilmektedir. Bu sertifika da öğrencinin eğitim süresin de ulaşılan yeterlilik düzeyi ve verilen eğitim ayrıntılı bir şekil de anlatılmaktadır.

NSTS Malta çok sayı da konaklama seçenekleri ile dikkat çekmektedir.

NSTS Malta dil okulu kampüs konaklama; kampüs tesisleri NSTS İngilizce dil enstitüsüne yürüme mesafesin de bulunur. Reşit olmayan öğrenciler için güvenlikli bir konaklama seçeneği sunmaktadırlar. Gençler ve yetişkinler için farklı konaklama seçenekleri sunmaktadırlar. Engelli öğrenciler için de uygun konaklama imkânı sunar.

NSTS Malta hibernia konaklama;

Güzel bir sahil kasabasıdır. Buradaki konaklama seçeneği stüdyo dairelerden oluşmaktadır. En fazla 4 kişilik olan bu stüdyo daireler 1 yada 2 odalı içerisin de duş, lavabo, mutfak bulunan stüdyo dairelerdir.

 

NSTS Malta aile yanı konaklama;

Aile yanı konaklama da konuksever aile içerisinden NSTS Malta çalışanları tarafından öğrencilerin daha rahat koşullar da kalması için özenle seçilirler.

 

NSTS otel ve apartman dairesi konaklama;

Anlaşmalı olarak bulunan odalar da konaklama şansınız mevcuttur.

 

Siz de NSTS Malta dil okulunda dil eğitimi almak ve NSTS Malta konaklama koşullarını merak ediyorsanız yurt genelin de bulunan Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelerek bilgi alabilirsiniz.

 

NSTS MALTA DİL OKULU

NSTS Malta İngilizce Kursları
NSTS Malta İş İngilizcesi Kursları
NSTS Malta Sınav Hazırlık Kursları
NSTS Malta Akademik İngilizce Kursları
NSTS Malta Konaklamaları
NSTS Malta Dil Okulu Aktiviteleri