Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

NSTS Malta İş İngilizcesi Kursları

Malta’da açılan ilk dil okulu olan NSTS Malta dil okulu 1863 yılın da açılmış ve o günden bu güne verdiği kaliteli eğitim seçenekleri ile Malta’da bulunan dil okulları içerisinde gözde olmayı başarmıştır. 45 yıllık bir tecrübeye sahip olan NSTS Malta dil okulu FELTOM’ UN kurucu üyesidir.

FELTOM; İngilizce eğitim organizasyonları federasyonudur. 1869 yılında kurulmuştur. Görevi Malta’da bulunan dil okullarını doğru şekil de yönlendirilmesidir.

NSTS Malta dil okulları Malta’da bulunan dil okulları arasın da kalite standartlarını belirleyen bir liderdir.

NSTS Malta dil okulu gelen öğrenciler için birçok rahat konaklama hizmeti sunar. Konaklama seçenekleri; aile yanın da konaklama, stüdyo daireler, kampüsede sağlanan konaklama, apartman ve otel gibi birçok rahat konaklama seçeneği sunar.

NSTS Malta dil okulu eğitimin yanı sıra gelen öğrencilere birçok farklı aktivite imkânı sunmaktadır. Dil öğrenmek için gelen öğrenciler kaliteli bir eğitim ile zorlanmadan dil eğitimi alırken bir yandan da monoton ve sıkıcı bir eğitimin değil eğlenceli aktivitelerle dolu bir eğitim almış olurlar. NSTS Malta dil okulunda sınıf mevcudu 4 ile 6 kişi arasın da değişmektedir. Malta’da bulunan dil okulları arasın da sınıf mevcudu en az olan dil okuludur. Bu da öğrenciler ile öğretmenler arasın da ki ilişkiyi pekiştirir ve iletişimi arttırır. Eğitim kalitesinin yükselmesine yardımcı olmaktadır.

NSTS Malta dil okulu sunduğu çok sayıda kurs seçenekleri ile her kesime hitap etmektedir. Herkesin ihtiyacı olan kurs seçeneği bulunmaktadır. İşleri ve kariyerleri için İngilizce eğitimi alarak dil seviyelerini yükseltmek isteyenler NSTS Malta iş İngilizcesi ve birebir iş İngilizcesi kurslarını tercih etmektedir.

NSTS Malta iş İngilizcesi kursların da okuma, yazma, konuşma becerilerinin yanı sıra iş hayatının konuları anlatılmaktadır. Dinleme becerinizi arttırır. Pazarlama stratejileri, raporlar, mektuplar, yazışmalar, e-postalar gibi konular da uygulamalı çalışmalar yaptırılmaktadır. Birebir iş İngilizcesi kursun da ise öğretmen ve öğrenci birebir görüşerek öğrencinin eksiklerine göre eğitim verilmektedir. NSTS Malta iş İngilizcesi kursları ile iş hayatınıza başarı katacaksınız. Uzmanlardan daha ayrıntılı bilgi almak için yurt genelin de bulunan Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofisleri ile iletişime geçiniz.

 

NSTS MALTA DİL OKULU

NSTS Malta İngilizce Kursları
NSTS Malta İş İngilizcesi Kursları
NSTS Malta Sınav Hazırlık Kursları
NSTS Malta Akademik İngilizce Kursları
NSTS Malta Konaklamaları
NSTS Malta Dil Okulu Aktiviteleri