Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

NSTS Malta İngilizce Kursları

NSTS Malta dil okulu Malta’da açılan ilk dil okuludur. 1963 yılın da açılan okul eğitim kalitesini her geçen gün yükseltmektedir. Açıldığı günden beri kurs programları ile dikkatleri üzerine çekmektedir. 45 yıllık tecrübeye sahip olan NSTS Malta İngilizce kursu sunduğu kurs türleri ile bütün yaşlara hitap etmektedir. . NSTS Malta dil okulu dünya çapın da geçerliliği olan CELTA öğretmen eğitim sertifikası veren uluslar arası eğitim merkezidir.

Genel İngilizce kursu, yoğun İngilizce kursu, iş İngilizcesi, yoğun iş İngilizcesi, birebir yetişkin İngilizce kursu, bireysel dersler, sınava hazırlık İngilizce kurları gibi birçok kurs türü bulunmaktadır. Her program sonun da eğitim alan öğrenciye NSTS İngilizce Dili Enstitüsü Sertifikası verilmektedir. Bu sertifika öğrencinin eğitim süresini, bu eğitim süresin de ulaşılan yeterlilik düzeyi ve verilen eğitimi ayrıntılı bir şekil de anlatılmaktadır.

NSTS Malta İngilizce Kursları hakkında;

NSTS Malta genel İngilizce kursu; bu kursta İngilizce telaffuz, kelimeler öğretilir. Okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerini geliştirme amaçlı bir kurstur.

NSTS Malta yoğun İngilizce kursu; okuma, yazma, dinleme, konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik bir kurstur. Uzman öğretmenler tarafından motive edici bir ortam oluşturularak öğrencilere iletişimsel öğretim yöntemleri uygulanır.

NSTS Malta iş İngilizcesi kursu; pazarlama stratejileri, raporlar, mektuplar, yazışmalar, e-postalar gibi konular da uygulamalı çalışmalar yaptırılmaktadır. İş yaşamın da karşılaşabileceğiniz konular da bilgiler verilmektedir.

NSTS Malta yoğun iş İngilizcesi kursu; öğrencilere grup çalışmaları, simülasyonlar, yüz yüze eğitim becerileri gibi konular da bilgi verilir. e-posta, notlar, yazışmalar, raporlar hakkın da uygulamalı eğitim verilmektedir.

NSTS Malta bire bir yetişkin İngilizce kursları; güncel ve mesleki konular da görüşme yapılarak kurs sizin ihtiyaçlarınıza göre kişileştirilecektir. Günlük ihtiyaçlarınıza uygun bir kurs haline getirilir.

NSTS Malta bireysel dersler; İngilizce bilgisini arttırmak ve daha akıcı konuşmanızı sağlar.

NSTS Malta sınav hazırlık İngilizce kursları; İngilizce gramer bilgisini arttırmak ve konuşmayı geliştirmek amaçlı bir kurstur. Belirli zaman dilimlerin de sınavlar yapılarak gelişme öğretmenler tarafından izlenmektedir.

 

NSTS Malta İngilizce kursları her ihtiyaca yönelik oluşturulmuş kurslardır. Sizin de İngilizce dil eğitimi için tercihiniz NSTS Malta dil okulu ise daha ayrıntılı bilgi almak için yurt genelin de bulunan yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelerek uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

 

NSTS MALTA DİL OKULU

NSTS Malta İngilizce Kursları

NSTS Malta İş İngilizcesi Kursları

NSTS Malta Sınav Hazırlık Kursları

NSTS Malta Bire Bir Yetişkin İngilizce Kursu

NSTS Malta Akademik İngilizce Kursları