Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Maltada Dil Okulu

Uluslararası ticari, sosyal ve kültürel alanda insanlarla anlaşmak ve iletişime geçmek için ‘Ortak Dil Kullanımı’ şarttır. İngilizce ise günümüzde uluslararası iletişim ve dünya dili olarak kabul edilen bir dildir. Bu nedenle ister iş hayatında ister günlük hayatımızda olsun İngilizce sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Artık iş başvuruları sırasında öncelikle sorulan soru’ İngilizce biliyor musunuz?’  olmuştur.

Herkes İngilizce bildiğini sanıyor ancak İngilizce bilmek akıcı bir şekilde konuşabilmek anlamına gelmiyor. Okullarda verilen İngilizce eğitimi genelde İngilizcenin gramer bilgisi ile ilgili oluyor. Akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak için ise gramer bilgisinin yanında sürekli pratik yapmak gerekir. Malta Dil Okulları ise İngilizceyi pratik yapabileceğiniz en avantajlı yerdir. Yabancı Dil lisanını öğrenmek için Avrupa’nın çeşitli yerlerinde Dil Okulları mevcuttur. Malta Dil Okulları’nda dil eğitimi almanın avantajlı fiyat seçeneklerinin yanında her yıl yüzlerce öğrencinin aynı amaçla Malta’ya gelerek farklı kültürler de birçok öğrencinin bir arada olması bu sebeple daha kolay pratik yapabilmeleridir.

Akademik alanda eğitimini tamamlamak isteyen bireyler bir yandan yurt dışı eğitim planları yapmaktadır. Malta Dil Okulları’nda dil eğitimi konusunda istediği gelişimi sağlamış olan bireyler kariyer basamaklarını hızlı ve sağlam adımlarla çıkmış olacaklar. Dil eğitimlerini yurt dışında almak isteyen bireyler için Malta Dil Okulları akla gelen ilk adresler arasındadır. Malta’da eğitim veren Malta Dil Okulları tercih ederek çok kısa bir zaman diliminde lisans bilginizi de en üst düzeyde  geliştirme şansına sahip olacaksınız.

Malta Dil Okulları Ve Dil Eğitimi 

Malta Dil Okullarında size verilen İngilizce eğitiminin yanında yabancı dil özel dersleri ile lisans bilginizi daha ileri bir seviyeye götürmüş olacaksınız. İngilizce Eğitimini almak istediğiniz kurs türünü, kaç saatlik ders almak istediğinizi kendiniz belirleyerek yurt dışı eğitiminizi başarıla tamamlayabilirsiniz. Malta’yı tercih eden öğrencilere konaklama hizmetleri konusunda en iyi imkânlar sunulacağı için öğrenciler bu konuda hiçbir sorun yaşamayacaktır.

Malta Dil Okullarında aldığınız eğitimin avantajları;

  • Aldığınız Malta vizesi sayesinde; Avrupa’da birçok yere gitme hakkı verilmektedir.
  • Malta iklimi Türkiye iklimine çok benzediği için iklim değişikliği ve sizin bu sürece alışmanıza gerek kalmayacak.
  • Yaşam tarzı ve şehir yapısıyla ülkemizin turistik yerlerine oldukça benzemektedir.
  • Hem dil eğitimi alabileceğiniz hem de tatil fırsatlarından yararlanabileceğiniz bir yerdir.
  • Farklı konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Ders aldığınız ortam kalabalık olmayıp en fazla 12 kişilik gruplar halinde olmaktadır.
  • Malta Dil Okullarında verilen eğitim İngiliz kökenli hocalar tarafından verildiği için öğrendiğiniz dil saf dil olacaktır.

Malta’da yaz ve kış dönemi olmak üzere iki dönem eğitim verilmektedir.