Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Yorumlar

Malta Dil Okulları İle Eğitim aldım.

Malta Dil okulları bana İngilizce öğrenmem konusunda fazlası ile yarar sağladı. Ülkemde kısa zaman da İngilizceyi geliştirme fırsatım olmazken Malta da yaklaşık olarak 1 yıl gibi bir süreç içerisinde kaldım. Hem de kendimi geliştirme imkânını bulmuş oldum. Sosyal aktivitesi, eğlenceli yaşam alanı ile oldukça fazla kendimi geliştirmemi sağladı. Önceleri Malta da İngilizce dersleri alma konusunda son derece karamsardım Fakat artık Tüm bu karamsarlığımı yenerek Malta üst düzey bir eğitim alarak malta Dil okulları ailesinin de bir parçası oldum. Normalde İngilizceyi hiçbir şekilde konuşamazken artık malta da yer alan yabancı arkadaşlarımla hiç zorlanmadan İngilizce olarak sohbet edebiliyoruz. Teşekkürler. Malta Dil Okulu Ailesi..

Aradığım Ortam

Sonunda aradığım ortamı buldum diyebilirim. Sıcakkanlı, güler yüzlü ve İngilizce bilgisi üst seviyede olan öğretmenlerim ile kısa zaman da İngilizce konusunda kendimi geliştirme imkânına sahip oldum. Artık İngilizce derslerimi zevk ile alıyor ve İngilizceyi de konuşabiliyorum. Malta da yaklaşık olarak 2 yıl gibi bir süre zarfında bulundum. Fakat herhangi bir karamsarlığa düşmeden ve zorluk çekmeden kısa zaman içerisinde kendimi ailemin yanında gibi hissettim. Ayrıca malta da konaklama sıkıntısı da çekmediğimi söyleyebilirim. Öncelerde her ne kadar çekingen ve şüpheli olsam da sonradan oldukça misafirperver bir ailenin yanında konakladığımı fark kedince hayatım daha da eğlenceli bir yana dönüştü.

Öğrencilerin pek çok Malta da alınan üst düzey derslerden, Malta hayatından, sosyal aktivitelerinden, sıkıntısız konaklama sürecinden ve en önemlisi de kısa zaman da istedikleri İngilizce iyi öğrenebildiklerinden dolayı fazlası memnun olduklarını söyleyebiliriz. Buna göre artık istenilen ve beklentileri de en iyi şekilde karşılayabilecek tüm imkânlar Malta Dil okullar içerisinde verildiğinden dolayı artık tüm öğrenciler bu durumdan fazlası ile memnun kalmaktadır. Buna göre ücretleri de son derece makul düzeyde olan ve herhangi bir zorluk çekilmeden başarıyla İngilizce dersinin alınması kısa zaman içerisinde Malta da öğrenci yoğunluğunun da yaşanmasına ayrıca zemin hazırlayan faktörler arasında yer almıştır diyebiliriz.