Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

MALTA YAZ OKULU FİYATLARI ÜCRETLERİ

Yaz tatilinde, anne ve babalar çocuklarının yurtdışında lisan eğitimi almalarını arzu etmektedir. Malta Dil Yaz Okulları İngilizce programları sayesinde talebelerin yabancı lisanlarını geliştirmenin yanı sıra, diğer ülkelerden gelen talebelerle arkadaşlar edinip geleceğe bakış açılarını zenginleştirmeleri temin etmektedir.

Malta Dil Yaz Okulu İngilizce Programları öğlen ve hafta sonları sosyal aktiviteler ihtiva eder. Malta Dil Yaz Okulu İngilizce Programları 8-16 yaş arası gençlerin, emniyetli bir ortamda 1-8 hafta arası değişebilen bir zamanda katılabilecekleri programlardan oluşur.

Malta Dil Yaz Okulları İngilizce Programları, 8-11, 12-14, 15-16,16+ Yaş gibi gruplara bölünmektedir. Malta Dil Yaz Okulu  İngilizce Programları, haftada 20-30 ders İngilizce lisan eğitimi alırlar. Malta Dil Yaz Okulları talebeleri öğleden sonraları ve hata sonraları aktivitelere iştirak ederler.

Malta Dil Yaz Okulları talebeleri özenle seçilmiş Aile yanında tek ve çift bireylik odalarda,  Yurtlarda ise Umumide 2, 3 yahut 4 bireylik odalarda konaklarlar.

Malta Dil Yaz Okulları Fiyatları ,  Londra, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada gibi ülkelere oldukça düşüktür. Malta Dil Yaz Okulları İngilizce lisan eğitimi İngiltere’deki yaz okullarının aynısıdır.

Malta Dil Yaz Okulları Ücretleri , içinde İngilizce kursu ve konaklama içindedir. EC Dil Okulları, IH gibi Malta Yaz Okulu şubeleri İngiltere Londra’da vuku bulmaktadır. İngilizce Yaz Okulu Ücretleri İngiltere’de pahalıdır. Malta Yaz Okulu aile yanı, otel, yurt konaklama opsiyonları bulunmaktadır. Malta Dil Yaz Okulları Umumi, Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursları mevcuttur.

Malta Yaz Okulu Fiyatları, Umumi İngilizce, yoğunlaştırılmış, bire-bir  özel İngilizce ders adetlerine göre farklılıklar gösterebilmektedir.  Malta Dil Yaz Okulları Fiyatları konaklama alternatiflerine göre de değişebilmektedir. Malta Yaz Okulu Fiyatları, , Umumi olarak 20 ders/hafta kurs ücreti, seçilen konaklama, sosyal aktiviteleri barındırır.

Malta Yaz Okulu Ücretleri İngilizce kurs başlangıç tarihlerine göre farklılıklar gösterir. Malta Yaz Okulu Fiyatları  Umumide 2 haftalık dersler vardır. Talebeler isterse bazı Yaz Okullarında 3.ve 4. hafta lisan kurslarına ve konaklamalarına devam edebilirler.

Talebe Ebeveyn ile birlikte Malta Dil Yaz Okulları’na gitmişse Malta Yaz Okulu Ücretleri , içine ebeveynin  İngilizce kursu ve konaklama ilave edilir.

Malta Yaz Okulu İngilizce programlarına grup olarak ta iştirak etmek imkanı vardır. Katılan talebe adedi 10 -15 ise 1 muallim bedelsizdir.  Lider muallim ücreti (konaklama, aktivite) Malta Yaz Okulu Ücretleri içindedir.

MALTA DİL YAZ OKULU FİYATLARI

Clubclass Malta Dil Okulu Yaz Dil Okulu Fiyatları
Chamber College Malta Dil Yaz Okulu Fiyatları
Link Malta Yaz Dil Okulu Fiyatları
ESE Malta Yaz Dil Okulu Fiyatları
EC Malta Yaz Dil Okulu Fiyatları
İnlingua Malta Dil Yaz Okulu Fiyatları
ELA Malta Yaz Dil Okulu Fiyatları
Linguatime Malta Dil Yaz Okulu Fiyatları
Lal, IELS, Malta Dil Yaz Okulu Fiyatları
NSTS Malta Yaz Dil Okulu Fiyatları
IH Malta Dil Yaz Okulu Fiyatları
GV Malta Dil Yaz Okulu Fiyatları
AM Malta Dil Yaz Okulu Fiyatları
Sprachcaffe Malta Dil Yaz Okulu Fiyatları
EF Malta Yaz Dil Okulu Fiyatları