Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

MALTA YAZ OKULLARI İNGİLİZCE KURSLARI

Malta Yaz Okulları 8 ve 11 Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları

Malta Yaz Okulu 8 ve 11 Yaş arası İngilizce Lisan Programı hususi olarak gerçekleştirilmiştir. Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 8 ve 11 yaş grubu arası İngilizce Lisan Programları İngilizce lisan dersleri, talebelerin yaş grubuna orantılı olarak aktiviteleri bulunduran içeren her şeyin karışımı olan bir programdır.

ingilizce kurslari malta yaz okullari 8

ingilizce kurslari malta yaz okullari

ingilizce kurslari malta yaz okullari 7

 

 

 

 

 

Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 8 ve 11 Yaş grubu Hususi İngilizce Programı İngilizce dersleri yaş grubuna nazaran gruplandırılmış etkin ve etkinlik tabanlı İngilizce tahrir ve kavrama gayeli bir programdır. Etkinlikler ve oyun ile kavrama ve eğitim kaynaştırılarak sadece talebeler için oluşturulmuştur. İkili ve grup etkinlikleri fazla millet ve kültürden arkadaşlarla İngilizce Lisan eğitimi atfedilmektedir.

Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 8 ve 11 Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları vasıflı muallimleri ile evlatlarınızın motivasyon içerisinde İngilizce dil kavrama ve tahrir etmesi sağlanır. Çocuklarınızı İngilizce dil kavrama ve belleme konusunda dinamik tutmak için birden çok modern mekanizma teknikleri değerlendirilir. Müzik eşliğinde İngilizce lisan öğrenme, sanat, resim ve film metotları ihtiva eder.

 

Malta Yaz Okulları 12 ve 14 Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları

 

ingilizce kurslari malta yaz okullariingilizce kurslari malta yaz okullari 3ingilizce kurslari malta yaz okullari 4

 

 

 

 

 

İngilizce Lisan Düzeyi: Başlangıç Seviyesi – İleri Seviye
Asgari yaş: 12
Azami yaş: 14
Dersin Müddeti: 2 haftalık
Ders Adedi; 20 derslik (15 saat) / 30 derslik (22,5 saat) / 20 derslik+10 bire bir hususi ders
Sınıf Mevcudiyeti: Azami 15
Teftiş: 7/24

Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 12 ve 14 Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları bilhassa bu yaş grubuna özgü etkinlikler ile İngilizce lisan kursları atfedilmektedir. Umumi İngilizce 20 derslik (15 saat),Yoğunlaştırılmış İngilizce Lisan 30 derslik (22,5 saat) yahut 10 şahsi derslik (7,5 saat) olarak ihtiva etmektedir.

Hususi İngilizce

Malta Yaz Okulu 15 talebe azami derslikleri, esas becerilerine (dinleme, kavrama, tahrir, konuşma, okuma ve yazma) odaklaşan bir İngilizce lisan kavrama programıdır.

Yoğunlaştırılmış İngilizce

Malta Yaz Okulları Umumi İngilizce 20 saatlik/haftalık grup dersi ve alanlarına orantılı şahsi dersle birleşmesinden meydana gelir.

Etkinlik Programı

Malta Yaz Okulu 12 ve 14 Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları talebelerin, haftanın başlangıcı pazartesiden hafta sonu cumartesiye dek kendi yaş grubu için bir etkinlik programı mevcuttur.

Malta Yaz Okulları talebenize İngilizce uygulamalı ve emniyetli ve keyifli bir platformda diğer talebe ile arkadaş edinmek için vesileler sunmaktadır. Misal verecek olursak bu etkinliklere Sefahat Parkı, Comino kumsallarında denize girme, Valetta Şehir Turu, Mdina Şehir Turu, Gozo Şehir Turunu içerir.

 

ESE Malta Yaz Okulları 17+ Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları

Malta Yaz Okulları 17+ Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları Malta’da İngilizce lisan eğitimine başlamak isteyen talebe ve bireylere hitaben ihtiva edilmiş programdır.

Malta Yaz Okulu 17+ Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları Umumi İngilizce 20-30 derslik/haftalık olarak başlanabilir. Seçenek olarak Yoğunlaştırılmış İngilizce 20 derslik/haftalık grup dersi ve 10 bire bir hususi ders /haftalık olarak yeğlenebilir.

malta yaz okullari ingilizce kurslari-5