Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

MALTA YAZ OKULLARI FİYATLARI

Yaz tatil mevsiminde, veliler ve ebeveynler çocuklarının Malta’da İngilizce lisan eğitimi almalarını arzu etmektedirler. Malta Yaz Okulları İngilizce lisan programları yardımıyla talebelerin yabancı Lisanlarını geliştirmenin yanı sıra, diğer devletlerden gelen talebelerle arkadaşlar edinip geleceğe bakış açılarını zenginleştirmeleri elde etmektedir.

Malta Yaz Tatil Okulları İngilizce Lisan Programları öğlen ve hafta sonları sosyal etkinlikleri barındırır. Malta Yaz Okulları İngilizce Lisan Programları 8 ve 16 yaş arası talebelerin, emniyetli bir ortamda 1 ve 8 hafta arası mübadele eden bir müddette iştirak edebilecekleri programlardır.

Malta Yaz Okulları İngilizce Lisan Programları, 6-7, 8-11, 12-14, 15-16,16+ Yaş grubu gibi gruplara ayrılmaktadır. Malta Yaz Okulları İngilizce Lisan Programları, haftalık 20 – 30 ders saati İngilizce Lisan eğitimi görürler. Malta Yaz Okulları talebeleri öğlen sonraları veya öğlen sonraları etkinliklere iştirak ederler.

Malta Yaz Okulları talebeleri itina ile seçilmiş Aile ortamında tek ve çift bireylik odalarda, Öğrenci Yurtlarında ise umumi olarak 2, 3 ya da 4 bireylik odalarda ikamet edebilirler.

Malta Yaz Okulları Fiyatları 2015, 2016, İngiltere, Amerika, Kanada gibi devletlere olabildiğince kazançlıdır. Malta Yaz Okulları İngilizce Lisan eğitimi İngiltere’deki yaz tatil ve dil eğitimi veren okulların sayısına tekabül eder.

Malta Yaz Okulları Ücretleri 2015-2016, içinde İngilizce Lisan kursu ve konaklama dahil olmaktadır. İngilizce Lisan Yaz Okulu Ücretleri İngiltere Birleşik Krallıklara göre kazançlıdır. Malta Yaz Okulu ebeveyn yanı konaklamaları, 3* -4* otel, öğrenci yurdu konaklamaları mevcuttur. Malta Yaz Okulları Umumi İngilizce Lisans Kursu, Yoğunlaştırılmış, Bire Bir Özel İngilizce Lisan Kursları mevcuttur.

Malta Yaz Okulları Fiyatları, 2015-2016, Umumi İngilizce Kursları, Yoğunlaştırılmış İngilizce Lisan Kursları, bire bir özel İngilizce lisan ders adetine nazaran başkalıklar gözlemlenebilmektedir. Malta Yaz Okulu Fiyatları konaklama alternatiflerine göre de başkalaşmaktadır.

Malta Yaz Okulları Fiyatları, 2015-2016, umumi olarak 20 ders/hafta kurs ücreti, seçilen konaklama, etkinlikleri de ihtiva eder.

Malta Yaz Okulları Ücretleri, 2015, 2016, 2017 İngilizce lisans kurs başlangıç tarihlerine göre başkalık etmektedir. Malta Yaz Okulu Fiyatları umumi olarak 2 haftalık bir süreci ihtiva eder. Talebeler isterse bazı Yaz Okullarında kaldıkları süreyi uzatarak kurslarına ve konaklamalarını sürdürebilirler.

Talebe Aile ile birlikte Malta Yaz Okulları’na iştirk etmişse Malta Yaz Okulu Ücretleri 2015, ve Malta Yaz Okulu Ücretleri 2016 paketine dahil olarak velinin İngilizce lisan kursu ve konaklama ücrete dahil edilir.

Malta Yaz Okulu İngilizce Lisan programlarına grup olarak ta iştirak etmek olasıdır. Katılan talebe sayısı 10 ve 15 ise 1 muallimim iştiraki için herhangi bir bedel ödenmez. Rehber muallim fiyatı (konaklama ve etkinlik) Malta Yaz Okulu Ücretleri, 2015 dahildir.

İştirak etmek istediğiniz ay, haftalık İngilizce ders adeti ve konaklama seçeneklerini Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı eğitim uzmanlarına iletebilirsiniz. Bilgi talebinde bulunduğunuz takdirde en hızlı bir şekilde size Malta Yaz Okullarının firmamıza verdikleri özel kampanyalar ve yeni fiyatlardan haberdar edileceksiniz.

 

MALTA YAZ TATİL OKULLARI FİYATLARI, 2015-2016

Clubclass Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

NSTS Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

Chamber College Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

Lal, IELS, Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

ESE Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

AM Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

EF Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

EC Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

GV Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

ELA Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

Link Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

IH Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

İnlingua Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları

Linguatime Malta Dil Okulu Yaz Okulu Fiyatları