Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Lisan Eğitimi

Malta Lisan Eğitimi gündelik İngiliz Lisan becerilerini bir adım geliştirmek için isteyen herkese göre son derecede mütenasip olmaktadır. Malta Lisan eğitimi imkan ve olanakları ile birlikte İngiliz Lisanı gramer yapısı, söylenileni dinleme kabiliyeti, yazıları okuma ve yazma, konuşabilme ve iletişime geçme becerilerini geliştirme yardımında bulunur.

Malta Lisan eğitimi bireyleri, Yoğunlaştırılmış İngiliz Lisanı, Genel İngiliz Lisanı, Mesleki İngiliz Lisanı, TOEFL IBT, IELTS ve Cambridge sınav hazırlık kurslarına hazırlarlar.

Malta Lisan Eğitiminde yaz mevsim farklı uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamaya göre öğrencilerin en çok gittiği mevsim yani yaz ayları yüksek mevsim, öğrencilerin az sayıda rağbet ettiği eylül- ekim başlayarak kış aylarını da kapsar. Bu aylardan yaza kadar olan mevsim da düşük mevsim denmektedir. Yüksek mevsim kursları seçeneklerinin fiyat aralığı daha pahalı olurken düşük mevsim da çok daha mütenasip ve ekonomiktir. Fiyat başkalıkları mevsim göre değişirken aynı zamanda kursun türüne ve ders yoğunluğuna göre de değişkenlik göstermektedir. Malta’da haftalık 20 derslik kurslar, haftalık 30 derslik kurslardan daha mütenasiptir. En pahalı fiyata sahip olan kurs türü de birey özel bire-bir diye tabir ettiğimiz kurslardır. Malta Lisan Okulları hemen hemen her ay çeşitli kampanyalar düzenlemektedirler. Malta Lisan Eğitimi fiyatları Amerika ve İngiltere’de bulunan diğer Lisan okullarından oldukça düşüktür.

malta lisan egitimi malta lisan egitimi 5

 

 

 

 

 

 

Malta Lisan Eğitimi – Malta Genel İngiliz Lisanı (Haftalık 20 Ders) Kursu

Kursun Başlangıcı; Her Pazartesi Günü

Sınıf Öğrenci Mevcudu; Genelde sınıflarda 7-8 birey eğitim görür, en fazla sınıf mevcudu 12 bireyliktir.
Seviye; Başlangıç seviyesi, İleri Seviye İngiliz Lisanı, Pratik Konuşma Becerisi
Yaş; Kurslara katılım yaşı minimum 16+
Haftalık Ders; 20 Saat
Malta Lisan Eğitimi, Malta genel İngiliz Lisanı kursu bireylerin gramer Lisan bilgisi ve kelime hazinesi gelişimine odaklanarak, konuşabilme, dinlediğini anlama ve yazma becerilerini geliştirir. Malta Lisan Eğitimi, Malta genel İngiliz Lisanı kursu günde 4 saat, haftada toplamda 20 ders saati olarak eğitim verilir. Dersler sabah veya öğlen sonraları verilir.

Malta Lisan Eğitimi- Malta Yoğunlaştırılmış İngiliz Lisanı (Haftalık 30 Ders) Kursu

Kursun Başlangıcı; Her Pazartesi Günü

Sınıf Öğrenci Mevcudu; Genelde sınıflarda 7-8 birey terbiye eğitim görür, en fazla sınıf mevcudu 12 bireyliktir.
Seviye; Başlangıç seviyesi, İleri Seviye İngiliz Lisanı, Pratik Konuşma Becerisi
Yaş; Kurslara katılım yaşı minimum 16+
Haftalık Ders; 30 Saat

Malta Lisan Eğitimi, Malta yoğunlaştırılmış İngiliz Lisanı Haftalık 30 Ders kursu günde 6 saat olmak üzere, haftada 30 ders saati olarak sabahları ve öğlen sonrası olmak üzere iki öğüne yayılmış bir şekilde eğitim Eğitimi verilir. Malta Lisan Eğitimi, Malta yoğunlaştırılmış İngiliz Lisanı kursu bireylerin İngiliz Lisanı akıcı bir şekilde kullanabilmesi ve kendisine olan güven duygusunu pekiştirme ve geliştirme amacını taşır. Malta yoğunlaştırılmış İngiliz Lisanı Eğitim Eğitimi Kursu (haftalık 30 ders) hafta için öğlen 9:00-12:00 saatlerinde, öğlen ise 13:30-15:00 saatlerinde eğitim verilir.

 

malta lisan egitimi 8

malta dil egitimi

malta lisan egitimi 3

 

 

 

 

 

Malta Lisan Eğitimi – TOEFL, Cambridge, IBT, SAT, IELTS Sınavlarına Hazırlık Kursları

Sınıf Öğrenci Mevcudu; Genelde sınıflarda 7-8 birey eğitim terbiye görür, en fazla sınıf mevcudu 12 bireyliktir.
Seviye; Orta Seviye – İleri Seviye
Yaş; Kurslara katılım yaşı minimum 16+
Haftalık Ders; 30 Saat

Malta Lisan Eğitimi deneyimli ve tecrübeli eğitmenleri ve Lisan Eğitimi akademisyenleri ile dünyaca bilinen uluslararası geçerliliği olan Cambridge, IELTS, TOEFL ve diğer sınavlara hazırlık kursuları vermektedir. Kurs Eğitimi sonrası öğrenciler istedikleri sınavlara katılabilirler.

IELTS Lisan sertifikası 8.000’den daha fazla Eğitimi, devlet kurumları ve İngiliz Lisanı bildiğine dair belge olarak uluslararası çapta bilinen ve kabul edilen bir sertifikadır. IELTS testine dünya genelinde yaklaşık 135 ülkeden girilebilir.

Avustralya üniversiteleri, Yeni Zelanda Üniversiteleri, Kanada ve İngiltere’de bulunan üniversiteler, kolejler ve diğer yükseköğretim kurumları IELTS puanlarını bir giriş koşulu olarak belirlemiştir. IELTS aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nde meslek ve devlet daireleri tarafından da kabul edilmektedir.

Genellikle bu sertifikaları alan öğrenciler;

Üniversiteye giriş sınavlarından muaf olma
Daha güzel bir iş bulma veya mesleğinde kariyer sahibi olma
Yeni fırsatları elde etme amacını edenlerdir.

malta lisan egitimimalta lisan egitimi 7clubclass genc programi 2

 

 

 

 

 

Malta Lisan Eğitimi – Malta Mesleki İş İngiliz Lisanı

Kurs Başlangıç Günleri; Her Pazartesi Günü
Sınıf Öğrenci Kapasitesi; 6
Seviye; Orta-İleri Seviye
Yaş Aralığı; 18+
Haftalık Ders Saati; 20-30 Saat

İngiliz Lisanı uluslararası bir ticaret ve iletişim Lisanidir. Malta Mesleki İş İngiliz Lisanı kursları ile iş terim bilgileri geliştirilir ve mesleki iletişim uygulama dersleri verilir.

Malta Lisan Eğitimi kursları öğrencilere iyi bir ilgi ve performanslarını artırabilmek için küçük sınıf mevcutları tercih edilmektedir. Bir sınıfta öğrenci mevcudiyeti en fazla 6 birey olmaktadır. Bu şekilde öğretmenlerin öğrenciye ilgi gösterme durumu en fazla çizgiye çekilmiş olur.

Malta Lisan Eğitimi veren okullar kısa sürede ilerleme kat etmek isteyen öğrenciler için bire bir özel mesleki iş İngiliz Lisanı dersleri verirler.

 

Malta Lisan Eğitimi- Malta Akademik İngiliz Lisanı Eğitim Eğitimi Kursu

Kurs Başlangıç Günleri; Her Pazartesi Günü
Sınıf Öğrenci Kapasitesi; 8-12
Seviye; Orta Seviye
Yaş Aralığı; 16+
Haftalık Ders Saati; 20-30 Saat

Kurs Süre: 16 – 24 Hafta Arası

malta lisan egitimi 4 malta lisan egitimi 8

malta lisan egitimi 6

 

 

 

 

 

Malta Lisan Eğitimi Malta Akademik Eğitim Eğitimi İngiliz Lisanı Kursu ile öğrencilerin İngiliz Lisanı bilgilerini geliştirme ve akademik eğitim Eğitimi hazırlama amacındadır. Malta Akademik Eğitim Eğitimi İngiliz Lisanı Kursu’nu tercih eden öğrenciler genellikle yükseköğretim terbiyelerine başlama veya mevcut terbiyelerine katkı sağlama amacıyla alırlar.

Malta Lisan Eğitimi Malta Akademik Eğitim Eğitimi İngiliz Lisanı Kursu meslekte kariyer yapma, İngiliz Lisanı Lisan becerilerini tüm alanlarda geliştirme, İş Mesleki İngiliz Lisanı, Cambridge EC, IELTS, TOEFL IBT kurslarına devam etmek isteyen öğrenciler için oldukça mütenasiptir.

 

Malta Lisan Eğitimi- Malta Turizm İş İngiliz Lisanı Kursu

Kurs Başlangıç Günleri; Her Pazartesi Günü
Sınıf Öğrenci Kapasitesi; 8-12
Seviye; Orta Seviye
Yaş Aralığı; 16+
Haftalık Ders Saati; 20-30 Saat

Kurs Süre: 16 – 24 hafta arası

Malta Lisan Eğitimi Malta Turizm İş İngiliz Lisanı kursu seyahat sektörleri, turizm ve otelcilik sektörlerinde çalışmaları için gerekli iletişim becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

 

Malta Lisan Eğitimi- Malta Sosyal Medya İngiliz Lisanı Kursu

Kurs Başlangıcı; Her Pazartesi Günü
Sınıf Öğrenci Kapasitesi; 8-12
Seviye; Orta Seviye
Minimum Yaş; 16+
Haftalık Ders Saati; 20-30 Saat
Kurs Süre; 16 – 24 hafta arası

Malta Lisan Eğitimi Sosyal Medya İngiliz Lisanı kursu Televizyon, internet medyası, gazeteler, reklam ve radyo iletişim sektörlerinde çalışmaları için gerekli Lisan bilgisini oluşturup geliştirmeyi amaçlar.

maltada dil okul

neden maltada dil egitimi

malta dil okullari 10099

 

 

 

 

 

Malta Lisan Eğitimi-Yetişkinler İngiliz Lisan Eğitimi Sertifikası (CELTA)

Malta Lisan Eğitimi yetişkinler Lisan Eğitimi sertifikası diğer Lisanları konuşanlara yurtdışında İngiliz Lisanı öğretmeni olarak çalışma olanağı sunan bir programdır.

Cambridge CELTA sertifikası dünya çapında binlerce Lisan okulları tarafından tanınan ve bilinen İngiliz Lisanı Eğitiminde bir sertifika programıdır.

Cambridge CELTA sertifikası dünya çapında herhangi bir Lisan okulunda İngiliz Lisanı öğretmeni olarak çalışabilme olanağı sunar.

 

Malta Lisan Eğitimi-İngiliz Lisanı Öğretmenliği Kurs Programı – TESOL (TKT)

 

Öğretmenler için İngiliz Lisanı,  TESOL Cambridge Öğretmen Knowledge Test (TKT) İngiliz Lisanı hazırlık kursu tam teşekküllü olarak terbiye vermektedir.

İngiliz Lisanı öğrencilerin İngiliz Lisanı bilgisi ve Lisan yeteneklerini geliştirmek amacıyla tasarlanmış ve özenle hazırlanmış 10 haftalık bir eğitim Lisan Eğitimi programıdır. Kapsamlı ve tecrübeli bir İngiliz Lisanı öğretmeni olmak için gereken bütün püf noktalar ve tecrübeler bu program sayesinde paylaşılır ve öğretmenin tam donanımlı bir eğitmen olması için özel olarak tasarlanmış akademik bir İngiliz Lisanı Lisan Eğitimi programıdır.

dil okullari malta

Malta Dil

aile yani konaklamalari

 

 

 

 

 

MALTA DİL EĞİTİMİ

Malta Genel İngiliz Lisanı (20 Ders/Haftalık) Kursu
Malta Yoğunlaştırılmış İngiliz Lisanı (30 Ders/Haftalık) Kursu
Malta TOEFL IBT, Cambridge, IELTS Sınavlarına Hazırlık İngiliz Lisanı Kursları
Malta Mesleki İş İngiliz Lisanı Kursu
Malta Akademik Eğitim Eğitimi İngiliz Lisanı Kursu
Malta Turizm İş İngiliz Lisanı Kursu
Malta Sosyal Medya İngiliz Lisanı Kursu
Malta Yetişkin İngiliz Lisanı Lisan Eğitimi Sertifikası (CELTA)
Malta İngiliz Lisanı Öğretmenliği Programı – TESOL (TKT)