Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

MALTA İNGİLİZCE SEVİYELERİ

Başlangıç Düzeyi (Beginner)

Temel Seviye (Elementary)
Orta Seviye Öncesi (Pre-Intermediate)
Orta Seviye (Intermediate)
Orta Seviye Üzeri (Upper-Intermediate)
İleri Seviye (Advanced)

 

Başlangıç Düzeyi (Beginner)

Malta Dil Okullarında İngilizce Başlangıç Düzeyi; yazma, dinleme, konuşma ve okuma olmak üzere dört ana beceriyi kapsamaktadır. Malta Dil Okulu İngilizce Kursları, başlangıç Düzeyi öğrencileri öncelikle kendi öğrenme stratejilerini geliştirmeye teşvik edilmekte olup bu öğrencilere Başlangıç Düzeyi (Beginner) derslerinde basit konuşmalar yapmayı öğretilmekte ve basit İngilizce yapıları anlatılmaktadır.

 

Temel Seviye (Elementary)

Kurs sonunda öğrenciler, basit soruları sormak, basit bir dille kendi ihtiyaçlarını ifade etmeleri ve temel metinleri anlamaları mümkün olacaktır.Malta Dil Okullarında İngilizce Temel Düzeyi; günlük durumlarda İngilizce iletişimsel kullanımı öğrenme ve öğrencilerin belirli bir dil bağımsızlığını hızlandıracak Başlangıç Düzeyinden sonra olan ikinci seviyedir. Malta Dil Okulu İngilizce Kursları Temel Seviye öğrencilerinin yazma ve konuşma becerilerini geliştirip, günlük hayatta kendilerini ifade etmeleri öğretilir.

 

Orta Seviye Öncesi (Pre-Intermediate)

Bu aşamada Malta Dil Okullarında İngilizce Orta Seviye Öncesi öğrencilerin birbirleriyle kolayca sohbet edebilmelerini ve İngilizce konuşulan bir ortamda konuları anlayabilme becerilerini geliştirmeyi amaçlar. Ayrıca basit kitapları ve gazeteleri okuyabilmeyi, iş raporları yazabilmeyi öğretir.

 

Orta Seviye (Intermediate).

Malta Dil Okullarında İngilizce Orta Seviye öğrencilerin çok iyi derecede akıcılıkla İngilizce konuşabilmeleri ve ifade edilen karmaşık düşünceleri anlayabilmeleri için tasarlanmış bir seviyedir. Yine bu seviyede ders materyali ile özgüven oluşturmak için gerekli güncel konular esas alınmaktadır.

 

Orta Seviye Üzeri (Upper-Intermediate) 

Malta Dil Okullarında İngilizce Orta Seviye Üzeri öğrencilerin günlük kullanımda İngilizce akıcılığını geliştirmeyi hedefler. Orta Seviye öğrencilerine tartışma ve rol oynama konularında ileri bir seviyeye gelmeleri sağlanır. Kompozisyon ve rapor yazma gibi konular da anlatılmaktadır. Ayrıca yeni cümle yapılarını öğrenmek amacıyla okuma parçaları ile desteklenir.

 

İleri Seviye (Advanced)

Malta İngilizce İleri Seviye İngilizce dilbilgisi konuları hakkında geniş bilgi verilecektir. Gündelik konuşma ve akademik tartışma konuları anlatılacaktır. Bu son seviyede akıcılığı geliştirmenin yanında öğrencilerin karmaşık ifadelerde de uzmanlaşmasını sağlamaktır.