Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

Malta Lisan Okulu İngilizce lisan kursları fiyatları İngiltere Birleşik Krallıkları, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada gibi devletlere nazaran kazançlıdır. ESE Malta Lisan Okulu, Clubclass Malta Dil Okulları, Uluslararası Malta Lisan Okulu (IH Malta) ve Sprachcaffe Malta Dil Okulları Lisan Okulu gibi dil okullarının İngiltere Birleşik Krallıkları ve diğer devletlerde kolu vuku bulmaktadır. Malta Lisan Okulu İngilizce Lisan fiyatları Umumi, Yoğunlaştırılmış, bire bir hususi gibi kurslarda da başkalık göstermektedir.

Talebeler Malta’ya iştirak etmeden önce ayrıntıları Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Ofislerinden belleyebilirler. Malta Lisan Okulu İngilizce lisan fiyatları net olabilmesi için başlangıç tarihinin net olması zaruridir. Umumi İngilizce 8 hafta ve üzeri kurslarda Malta Lisan Okulu İngilizce lisan fiyatları yaz mevsim nüansı yokturGruplarda Malta Lisan Okulu İngilizce lisan fiyatları iskontosu uygulanmaktadır.

UMUMI İNGİLİZCE KURSLARI

ingilizce kurslari malta dil okulu 2 ingilizce kurslari malta dil okulu 4 ingilizce kurslari malta dil okulu

Umumi İngilizce Lisan Kursları

Malta Lisan Okulu Umumi İngilizce Kursları ile İngilizce Lisanınızı nasıl kullanılacağı izah edilir. Derslerde İngilizce lisanı 6 lisan becerisine ( yazma, tahrir, konuşma, dinleme, kavrama ve okuma) odaklanılır.  Malta Lisan Okulu Umumi İngilizce Kursları ile İngilizce düzeyinizi yükseltmek ve İngilizce kullanma becerinizi azami bir sınıra yükseltmek gayedir.

Yoğunlaştırılmış İngilizce Lisan Kursları

Malta Lisan Okulu Yoğunlaştırılmış İngilizce Lisan Kursu süratli bir şekilde İngilizce lisan amaçlarınıza ulaşmak isteyen talebeler için uygundur.  Yoğunlaştırılmış İngilizce Lisan Kursu düzeyi başlangıçtan- ileri düzeye kadar ihtiva etmektedir. Malta Lisan Okulu Yoğunlaştırılmış İngilizce Lisan Kursu ile talebelerin öz güvenleri ve kesintisiz görüşme tarzlarının geliştirmeleri temin etmektedir.

Mini Grup İngilizce Lisan Kursları

Malta Lisan Okulu Mini Grup İngilizce Lisan Kursu kısa bir sürede İngilizce lisanlarını daha çok fazla bir düzeyde olmasını dileyenler için elverişlidir. Malta Lisan Okulu Mini Grup İngilizce Lisan Kursuna Azami olarak 6 talebelik küçük sınıflar ile muallimler size çok hususi alaka bahşedeceklerdir.

Bire Bir Özel İngilizce Lisan Kursları

Malta Lisan Okulu Bire Bir Özel İngilizce Lisan Kursu ile talebeler kısa bir devirde azami ilerleme elde edeceklerdir. Malta Lisan Okulu Bire Bir Özel İngilizce Lisan Kursu talebenin yüzde yüz İngilizce Lisan gereksinimlerine odaklaşmaktadır. İngilizce lisan gayelerinize göre 2,4, 6, 8 veya 10 saat Bire Bir özel ders temin edebilirsiniz.

 

MESLEKİ İŞ İNGİLİZCESİ KURSU

ingilizce kurslari malta dil okulu 9  ingilizce kurslari malta dil okulu 7ingilizce kurslari malta dil okulu 13

Mesleki İş İngilizcesi

Malta Lisan Okulu Mesleki İş İngilizcesi lisan kursu ile tahrir, kavrama, okuma, yazma, konuşma ve iş mevzuları geniş bir yelpazede izah edilir, dinleme becerileriniz süratle geliştirecektir. Malta Lisan Okulu Mesleki İş İngilizcesi lisan kursu haftada 30 ders saatinden ibarettir. Malta Lisan Okulu Mesleki İş İngilizcesi 20 ders Umumi İngilizce lisan ve 10 saat Mesleki İş İngilizcesi dersinden oluşmaktadır.

Mini Yaş Grubu İş İngilizcesi

Malta Lisan Okulu Mini Yaş Grubu İş İngilizcesi Kursu kısa sürede azami terakki arzulayan talebeler için münasiptir. Malta Mini Yaş Grubu İş İngilizcesi 6 talebelik küçük sınıflarda ifşa edilmektedir. Malta Lisan Okulu Mini Yaş Grubu İş İngilizcesi lisan kursu 18 yaş ve üzeri talebeler için orta düzeyden İleri düzeye dek oluşmaktadır. Malta Lisan Okulu Mini Yaş Grubu İş Lisan İngilizcesi Kursunun gayesi, uluslararası iş münakaşaları için gerekli becerilere odaklaşmaktadır.

Bire Bir İş İngilizcesi Lisan Kursları

Malta Lisan Okulu Bire-Bir İş İngilizcesi ile talebelerin gereksinimlerine özel iş İngilizce Lisan becerilerinin geliştirilmesi gayedir. Malta Lisan Okulu Bire-Bir İş İngilizcesi talebe-muallim bire bir dersler işlenir.  Bire-Bir İş İngilizcesi sizin gereksinimlerinize göre İngilizce Lisan becerilerinin geliştirilmesi sağlanacaktır.

 

TAM YOĞUNLAŞTIRILMIŞ İNGİLİZCE LİSAN KURSLARI

ingilizce kurslari malta dil okulu 8

Malta Lisan Okulu Tam Yoğun İngilizce Kursu bir yahut iki haftalık süre için uyarlanmış en yoğunlaştırılmış kurstur. Malta Tam Yoğunlaştırılmış İngilizce Lisan Kursu bir muallim eşliğinde haftada 5 saat, 10 saat, 20 saat Bire Bir Özel ders ve 20 ders saati Umumi İngilizce lisan sınıflarında toplanır.

 

AKADEMİK SENE İNGİLİZCE LİSAN PROGRAMI

ingilizce kurslari malta dil okulu 14

EC Malta Lisan Okulu Akademik Sene İngilizce Lisan Programı 24 haftalık yahut daha fazla vakti olan talebeler için ideal olmaktadır. İngilizce lisan eğitimi veren yükseköğretim kurumlarına girebilmek yahut daha fazla bir üst kademede üniversite eğitimi almak için dileyen talebelerin başvurduğu bir eğitim akademik lisan senesi programıdır. EC Malta Akademik Sene İngilizce Lisan Programı başlangıçtan ve İleri düzeye dek eğitim verilir.

 

MALTA İMTİHAN HAZIRLANMA LİSAN KURSLARI

ingilizce kurslari malta dil okulu 17 ingilizce kurslari malta dil okulu 10 ingilizce kurslari malta dil okulu 16

TOEFL İmtihan Hazırlanma İngilizce Lisan Kursları 

Yükseköğretime girmek yahut ihtisas için TOEFL imtihanına hazırlanma kurslarını sürdürebilirsiniz. Gereksinim duyulan en fazla puanı Malta Lisan Okulu TOEFL İmtihan Hazırlık kurslarına devam sürdürerek temin edebilirsiniz. Malta Lisan Okulu TOEFL İmtihanı Hazırlık kurslarına en yüksek düzeydeki talebeler de iştirak edebilirler. Malta Lisan Okulu TOEFL İmtihan İngilizce Hazırlık kursları ile TOEFL imtihan maharet ve stratejilerini iyileştirebilirler.

IELTS İmtihan Hazırlık İngilizce Kursları

Ana Lisanı İngilizce konuşulan bir memlekette üniversiteye başlamak isteyen yahut gelecekteki kariyeriniz için IELTS puanına gereksinim duyabilirsiniz. Malta Lisan Okulu IELTS imtihan hazırlık kursu alarak gereksinim duyduğunuz puana erişebilirsiniz. Malta Lisan Okulu IELTS imtihan hazırlık kursu başlangıcında, öğretim amaçlarınızı belirlemek ve bir değerlendirme sonucuna ulaşabilmeniz için talebelerle hususi münakaşa yapılıp buna göre hususi bir program hazırlanır.

Cambridge İmtihanı Hazırlık İngilizce Kursları

Talebeler Malta Lisan Okulu Cambridge FCE, CAE yahut CPE imtihanlarına hazırlık için kurslara başlayabilirler. Malta Lisan Okulu Cambridge İmtihan Hazırlık İngilizce lisan muallimleri talebelerin hangi alanlarda yeterli yahut hangi alanlarda eksikliklerinin olduğunu istişare ederek tespit yoluna giderler. Saptamalardan sonra tespitleri talebelere verirler ve muallimler tarafından verilen vazifeler aracılığıyla noksanlarınızı bitirirler.

 

30+ YAŞ GRUBU İNGİLİZCE LİSAN KURSLARI

 Clubclass malta 3

30 yaş ve üzerindeki bay ve bayan dil öğrenmek isteyen namzetlere Malta Lisan Okulu Umumi, Yoğunlaştırılmış, Mesleki İş İngilizcesi kurslarının kapılarını açmıştır. Arzu eden bu kurslara başlayabilirler. Malta Lisan Okulu 30 yaş ve üzerindeki talebeler için İngilizcenizi azami bir düzeye ulaştırmaları için gereksinim duyacağınız tüm literatüre bulundurur. Malta Lisan Okulu 30 yaşın üzerindeki talebeler için Umumi İngilizce, Yoğunlaştırılmış İngilizce, Mesleki İş İngilizcesi kursları mevcuttur.

 

50+ YAŞ GRUBU İNGİLİZCE LİSAN KURSLARI

ingilizce kurslari malta dil okulu 18

Malta Lisan Okulu 50+ yaş ve üzerindeki bireylerin gezi, yeni bireylerle tanışma ve görüşme, fikir alışverişi suretiyle yeni kültürlere yelken açma ve yeni heyecanları yaşamak için Akdeniz güneşi ve pırıl pırıl masmavi plajlarda denizin dibinde İngilizcenizi geliştirmek bireylere göre özel olarak tasarım yoluna gidilmiştir. Malta Lisan Okulu 50 + Yaş Gurubu İngilizce Lisan Kursları azami 6 talebe küçük gruplar halinde haftalık 20 ders saati verilir.  Malta 50 + Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları birden fazla değişik seyahat aktiviteleri bünyesinde barındırır.

 

MALTA OKULLARI İNGİLİZCE LİSAN KURSLARI

Malta Umumi İngilizce Lisan Kursları
Malta Lisan Okulu Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursları
Malta Lisan Okulu Mini Grupları İngilizce Kursları
Malta Lisan Okulu Bire Bir Özel İngilizce Kursları
Malta Lisan Okulu Mesleki İş İngilizcesi
Malta Lisan Okulu Yoğunlaştırılmış Mesleki İş İngilizcesi
Malta Lisan Okulu Mini Gruplar Mesleki İş İngilizcesi Kursu
Malta Lisan Okulu Bire-Bir Özel Mesleki İş İngilizcesi
Malta Lisan Okulu Uzun Dönem Mesleki İş İngilizcesi
Malta Lisan Okulu İmtihan Hazırlık İngilizce Kursları
Malta Lisan Okulu TOEFL İmtihanı İngilizce Hazırlık Kursları
Malta Lisan Okulu IELTS İmtihan Hazırlık İngilizce Kursları
Malta Lisan Okulu Cambridge İmtihanı Hazırlık İngilizce Kursları
Malta Lisan Okulu Tam Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursları
Malta Lisan Okulu Akademik Sene İngilizce Programı
Malta Lisan Okulu 30 + Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları
Malta Lisan Okulu 50 + Yaş Grubu İngilizce Lisan Kursları