Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları Öğrenci Görüşleri

Malta Dil Okulları ’nın kendi web sitesinde de bulunan “ Öğrenci yorumları ” bunun yanında birçok forumda ve sitede de Malta Dil Okulları öğrencilerinin yazmış olduğu yorumlar bulunuyor. Öğrencilerin içtenlikle yazdığı bu yazılar orada yaşadıkları ve tavsiyelerini içeriyor. Kiminin ilk gidişini, kimi ise çok etkilendiği için ikinci, üçüncü gidişlerini anlatıyor yazılarında. Clubclass Malta Dil Okulu, Chamber College Malta Dil Okulu, Nsts Malta Dil Okulu, ESE Malta Dil Okulu, Sprachcaffe Malta Dil Okulu, LAL Malta Dil Okulu, Linguatime Malta Dil Okulu gibi okullarda eğitim görmüş kişiler anılarına da yer vermişler.

Malta ’ ya giden insanların çoğu o kadar hayran kalmış ki vizelerinin sürelerini uzatıp bir sezon daha kalmışlar burada. Yurtdışı ile ilgili kuşkuları ve koruları olan birçok insanın bu korkularını yendiğini, bütün kaygılarından uzaklaştığını fark ediyorsunuz yazıları okudukça. Türkiye’deki dertlerini, tasalarını geride bırakıp, işlerine veya okullarına ara veren kursiyerler Malta’ya giderek hayatlarının en güzel şeyini yaptıklarını belirtirken Advance Ailesi’ne de minnettarlıklarını sunuyor. http://www.maltadilokul.com/ adresinde yani Malta Dil Okulları ’nın kendi resmi web sitesinde, ana sayfada yer alan “ Öğrenci Yorumları ” da var. Sitedeki öğrenci yorumları ise konaklama tarzı birtakım avantajlardan bahsetmektedir. Konaklama türlerinden olan bir ailenin yanında kalma seçeneğinin daha çok küçük yaştaki öğrencilerin ilgisini çektiği belirtilirken, ailelerin öğrencilere sunduğu kahvaltı ve akşam yemeğinin ne kadar farklı bir şey olduğuna dem vuruluyor. Otelde tek başına kalmaktansa bir ailenin yanında kalmanın, öğrenciye, akşam yemeklerinde evinde yaşadığı diğer aile üyelerinin tamamının toplanmasıyla oluşan sıcak ortamda kendini evinde hissettireceği belirtiliyor.

Öğrencilerin yaptığı yorumlar birer küme şeklinde çizilse ortadaki hepsinin kesişimi olan bölgeye şu cümleler yazılmalıdır. Çünkü bu cümleler, Malta Dil Okulları’nda eğitim görmüş öğrencilerin ( hatta sadece öğrencilerin değil, herkesin ) ortak noktası:

“ Malta, hayatımda yaptığım en güzel şeydi. ”

“ Malta, en mükemmel tatilimdi. ”

“ Malta Dil Okulları sayesinde Malta’ya giderek, burada ayrıcalığı yaşadım. ”