Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları İletişim

Uluslararası ticari, sosyal ve kültürel alanda insanlarla anlaşmak ve iletişime geçmek için ‘Ortak Dil Kullanımı’ şarttır. İngilizce ise günümüzde uluslararası iletişim ve dünya dili olarak kabul edilen bir dildir. Bu nedenle ister iş hayatında ister günlük hayatımızda olsun İngilizce sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Artık iş başvuruları sırasında öncelikle sorulan soru’ İngilizce biliyor musunuz?’ olmuştur.

Herkes İngilizce bildiğini sanıyor ancak İngilizce bilmek akıcı bir şekilde konuşabilmek anlamına gelmiyor. Okullarda verilen İngilizce eğitimi genelde İngilizcenin gramer bilgisi ile ilgili oluyor. Akıcı bir şekilde İngilizce konuşmak için ise gramer bilgisinin yanında sürekli pratik yapmak gerekir. Malta Dil Okulları ise İngilizceyi pratik yapabileceğiniz en avantajlı yerdir. Buna göre yabancı Dil öğrenmek için Avrupa’nın birçok yerlerinde Dil Okulları mevcuttur. Malta Dil Okulları’nda yabancı lisan eğitimi almanın avantajlı fiyat seçeneklerinin yanında her yıl yüzlerce öğrencinin aynı amaçla Malta’ya gelerek farklı kültürler de birçok öğrencinin bir arada olması bu sebeple daha kolay pratik yapabilmeleridir. Malta Dil Okulları’na Facebook sayfasından ulaşabileceğiniz gibi www.maltadilokul.com linkinin sağ köşesinde bulunan ‘ İletişim ’ kısmına tıklayarak da bilgi edinebilirsiniz. Facebook sayfasından Malta Dil Okulları’na giden ve orda yabancı dil eğitimi almış öğrencilerle iletişime geçebilir ve Malta ’da ki yaşam hakkında genel bilgileri edinebilirsiniz. Anadolu Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığının Kapsamı içerisinde Ankara, İstanbul Merkez, İstanbul Kadıköy, İzmir, Bursa, Mersin, Çanakkale, Edirne Kırklareli, Adana, Gaziantep, Diyarbakır şehirlerindeki ofislere giderek yüz yüze görüşebilirsiniz. Her ofisin telefon numaraları Malta Dil Okulları internet sayfasının sağ köşesindeki ‘ iletişim ’ kısmında yer almaktadır. Telefonla arayarak ve ya mail atarak da sorularınızın cevaplarına ulaşabilir ve yabancı dil eğitim programları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İletişim formu kısmına adınız, soyadınız, e – mailiniz ve telefon numaranızı girerek Malta Dil Okulları sayfa yönetimi ile direk iletişime geçebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra yapmanız gereken mesajınıza uygun bir konu başlığı seçmeniz. İletişim Formundaki konu başlıkları şu şekildedir;

* Eğitim Danışmanlığı

* Randevu

* Dil Okulları

* Öneri

* Teşekkür

* Şikâyet

* Dosya Durumu

* Fiyat Bilgisi

Bu mesaj konularından size en uygun olanı seçerek mesajını konu altındaki boşluğa yazabilir ve gerekli olan şifreyi de girerek mesajınızı sayfaya gönderebilirsiniz. Ayrıca www.ayed.com.tr web adresinden de istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.