Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları Hakkında Bilgi

Turizm beldesi içerisinde yer alan Malta, İngilizce öğrenmek isteyenlerin mutlaka gitmiş oldukları yerler arasında yer almaktadır. İngiltere’den gelen özel öğretmenler oldukça verimli bir ders programları uygulayarak kısa zaman da İngilizcenin de en iyi şekilde ilerletilmesine yardımcı olmaktadır. Öğrenci salonları, ücretsiz internet erişimleri, kafeterya, spor salonları, özel donatılmış olan derslikleri ile öğrencilerin fazlası ile verim alacakları ve memnun kalacakları bir ortam olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca tüm yıl boyunca üst düzey bir İngilizce dersleri verilmekte ve 20 saate kadar yayılan dil eğitim hizmetleri de öğrenciler tarafından belirlenmektedir. Seyahat, aktivite, spor, oyunlar ve verimli ders hizmetleri ile öğrencilerin fazlası ile memnun kalacakları ortamı da en iyi şekilde sunmaktadır.

Malta Dil Okulları içerisinde aynı zaman da iş İngilizcesi, günlük konuşma İngilizce, okuma, anlama, yorumlama ve yazma gibi pek çok seçenekler de Malta Dil Okulları içerisinde yer almaktadır. Üstelik Malta Dil Okullarına geldiğiniz andan itibaren Malta Dil Okulların da görev alan kişiler sizlere Ada hakkında öğrenmek istediğiniz pek çok bilgiyi de en iyi şekilde sunacaktır. Tüm bunların yanı sıra artık Malta Dil Okulları içerisinde test uygulamaları da öğrencilere sunulmaktadır. Buna göre test sonuçlarına göre öğrencilerin İngilizce konusunda ne kadar bilgi sahibi oldukları da anlamaya çalışılmaktadır.

Gerek iklimi, gerek uzman öğretmenleri ve gerekse güler yüzlü halkı ile güzel bir dönem geçirebilecek ve Malta’dan son derece memnun bir şekilde ayrılmış olacaksınız. Malta Dil Okulları içerisinde birden farklı eğitim hizmetleri veren Okullarda yer almaktadır. Üstelik ziyaretçilere özel olarak indirimli paketlerde sunularak kısa sürede ekonomik fiyatlar ile dil öğrenimlerini hızlandırmalarına yardımcı olunmaktadır. Tüm bunların haricinde ailelerin yanında kalarak da konaklama sorunlarınızın üstesinden başarılı bir şekilde gelmeniz de son derece mümkün olacaktır. Yarı, yoğun, genel ve ileri seviye olmak üzere istediğiniz tüm seçenekler Malta Dil Okulları içerisinde yer almaktadır. Üstelik konuşma dinleme, okuma ve yazma gibi 4 dil seçeneği üzerinden de en iyi şekilde ders verilmektedir.