Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Malta Dil Okulları Facebook Sayfası

Malta Dil Okullarının Facebook sayfası 2000 yılında kurulmuş ve 2000 yılından bu yana Facebook üzerinden binlerce insana ulaşmıştır. Facebook üzerinden paylaşılan indirim fırsatlarının yanı sıra fotoğraf ve videolar pek çok kişinin dikkatini çekmiştir. Facebook üzerinden Malta Dil Okullarını keşfedip detaylı bilgi almak için iletişime geçenler giderek artış göstermektedir. Aynı zamanda Yine sayfa içerisinde paylaşılan fotoğrafları ve özel kampanya fırsatlarını pek çok kişi kendi Facebook duvarında paylaşarak ve ya arkadaşlarını etiketleyerek oldukça geniş bir kitleye ulaşılmıştır.

Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Facebook sayfasına kurumun Malta Dil Okullarındaki eğitimi ve oradaki yaşam hakkında paylaşımlar yaptığı gibi Facebook sayfasını beğenen ve yurt dışı eğitim hakkında bilgi almak isteyen bireylere de daha kolay ulaşım sağlanmıştır. Sıkça sorulan sorular ve herkesin yurt dışındaki eğitim ile ilgili merak ettiği her şey Facebook sayfasında soru-cevap şeklinde bulunmaktadır. Malta’ya gitmiş ve oradaki yabancı dil eğitimini başarıyla tamamlamış bireyler sayfadaki sorulara aktif bir şekilde cevap verip akıllarda kalan soru işaretlerine açıklık getirmeye çalışıyorlar.

Geleneksel Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı tanışma gecelerinde Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen ve yurt dışında dil eğitimi almak için okuyan öğrencileri bir araya getiren geceler de düzenlenmekte ve bununla ilgili detaylı bilgi ve fotoğraflar Facebook sayfasında bulunmaktadır. Bu gecelerin amacı Malta Dil Okulları aracılığıyla Malta’ya gelmiş ve burada yabancı dil eğitimi almış öğrencileri birbirleriyle tanıştırmak ve öğrenciler arasında bir dayanışma köprüsü kurmaktır. Bu gecelerle ilgili detaylı bilgileri, fotoğrafları ve videoları Malta Dil Okulları’nın Facebook sayfasından bulabilirsiniz.

Facebook sayfasında diğer Avrupa ülkelerindeki Üniversitelerde açılan ve dili İngilizce olan bölümler hakkında bilgilerde bulunmaktadır. Hangi üniversitede hangi bölümün olduğu ve 1 yıllık fiyat bilgisine de Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz. Üniversitelerde İngilizce eğitim verilen bölümler yurt dışı dil okulları ile ilgili fırsatlar ve merak ettiğiniz ne varsa Facebook sayfasında paylaşabilir ve detaylı bir şekilde bilgilenebilirsiniz. Sayfanın başında bulunan ‘Bizimle İletişime Geçin’ adlı kısma tıklayarak birebir irtibata geçebilir ve merak ettiklerinizi vakit kaybetmeden öğrenebilirsiniz.