Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

ESE Malta Residence

Size beş yıldızlı oteli asla aratmayacak şekilde düzenlenilmiş eğitim sistemi ile ses uyandırmayı basarmış olan ESE Malta Residence artık kaliteli eğitim alınır iken bir yandan da konaklama veya sosyal faaliyet konusunda da uzmanlaşmayı başarmış olmaktadır. O bakımdan dolayı en çok sosyal faaliyetlere ulaşım sağlaya bilmeniz için her bölgeye yakınlık taslayan özel bir yerde bulunan bu okul sayesinde her şey ayaklarınızın altında olacaktır. Bu devasa okulun odaları aydınlık, ferah, klimalı, 24 saatlik resepsiyon hizmeti ala bileceğiniz, speakeasy cafe v de kahvaltı gibi bir çok opsiyonlara tek kalemde ulaşa bileceksiniz. Devasa özellikler sunan bu okulda eğitim alır iken bir yandan da günün yorgunluğunu atmanız adına sizlere en yakın yerleri keşif etmiş olacaksınız. Bu okulun bulunduğu bölgede sizlere en yakında olan gece klipleri, alışveriş yerleri, bowling salonları, kumarhaneler, eşya dükkanları, bankalar, restoranlar, sinemalar ve bunun gibi, bir çok sosyal faaliyette buluna bileceğiniz yerler bulunmaktadır.

Özellikle de bu yüzden en seçilen naçizane okullardan biri olmayı başarmış bir okuldur. Size eğitim sunar iken bir yandan da neredeyse bir otelde konaklıyor hissi verecektir. Odalarında televizyon, özel sunulmuş banyo, çalışma masası, telefon, klima,donanıma sahip yatakları ve daha bir çok özellikte bulunmaktadır. Bu da hem sizin ders çalışmanız açısından en rahat ortamı sizlere sunmakta hem de en kalınması güzel şekilde hizmetler sunulmuş olmaktadır. Bu devasa okulda eğitim alma anlayışı oldukça farklı opsiyonlara bölünmeyi başarmış bulunmaktadır. Genelde uzman kadro eşliğinde sizlere en mükemmel derecelere ulaşım sağlamı olan eğitmenleri ile dersler veriliyor olacak. Bu da ders anlama kabiliyetinizi bir tık daha üstte çekmenize neden olacaktır. En güzel konaklama ve eğitim veren okullardan biri olarak ESE Malta Residence dikkatleri olumlu yönde üzerine çekmeyi başaran okullardan olmaktadır.

Rezidanslarda Kalın

Bir nevi kişilerin gelişime katkı sağlanılması adına harika olasılıkları da genel anlama taşıyıp ESE Malta Residence kalmak isteyeceğiniz en devasa görkemliğe kavuşmuş oklulardan olmasını sağlamış olacaktır. Uzmanlaştırılmış eğitim anlayışı ile sizlere en güzel hizmeti sunmak için her zaman çalışmalara devam edilmektedir.

 

ESE Malta Dil Okulu Konaklama

  1. ESE Malta Aile Yanı Konaklama
  2. ESE Malta Greengrove Misafir Evi
  3. ESE Malta Otel Konaklama
  4. ESE Malta Residence
  5. ESE Malta Self-Catering Daireler