Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

ESE Malta Greengrove Guest House

Ese Malta’ nın en gözde okullarından biri olmaktadır. Bu devasa okulda okur iken bir yandan da en güzel konaklama sistemine sahip olan yerlerde kalmak istersiniz. Bunun yanı sıra sizlere sunulan devasa incelikte bir çok oteller bulunmaktadır. Fakat en çok fark yaratmayı başarmış olan ESE Malta Greengrove Guest House ile hayatınıza farklı alanda konfor yakalatacak kadar güzel bir konumda bulunmaktadır. Her sosyal faaliyet göstereceğiniz opsiyonlara yakınlık gösteren yerde olmaktadır. Sizlerin okul dışında boş kalacağınız vakitlerinizde Malta’ nın en güzel yerlerini gezmeniz için bu görkemli yapıt olmayı başarmış oteli sayesinde en olumlu konumda bulunmuş olacaksınız. Bunun yanı sıra sizler, kendi eviniz gibi eksiksiz şekilde en lüks tasarımları ele almışçasına geliştirilmiş odalarda konaklar iken Malta’ nın eşsiz görselliğinin de tadını çıkarmış olacaksınız. Bunun yanı sıra ikiz yatakları, televizyonları, teras balkonu, çalışma odaları, lüks banyoları ile farklı bir potansiyel yaşarayarak eğitim alır iken bir yandan da odanızda memnuniyet uyandırılmış en nacizane yerde de konaklamış olacaksınız.

ESE Malta Greengrove Guest House ile dilerseniz tam pansiyon dilerseniz de yarım pansiyon seçeneklerinden yararlana bileceksiniz. Her zaman sizlerin konforunu düşünen bu otel de konaklama konusunda uzun süre tercihinizin dışına çıkmayan bir otel olduğunu göreceklesiniz. Her yere yakın olması ise dilediğiniz saatte gezip eğlenmeniz açısından da iyi bir sonuç elde ettirmektedir. Bir çok opsiyonu ele alan devasa okul ese, hem sizlere en mükemmel oturtmayı başarmış eğitimi sunacak hem de konaklama konusunda bu oteli tercih etmeniz adına ilerleme sergiletmiş olacaktır.

Ese Misafir Evi

Dünya çapında rekabete yol açarcasına gelişmiş olan ESE Malta Greengrove Guest House sayesinde en rahat ortamda huzurla ders çalışıyor olacak veya konaklamanın tadını farklı anlamlar ile olumlu yönlerde çıkarmış olacaksınız. Duraklara, sinema, eğlence yerleri, alışveriş merkezleri ve aklınıza gelen tüm eğlence yerlerine en yakın olan bölgede konaklamış olacaksınız. Manzarası ile de sizlere farklı bir huzuru tattırmayı başaran bu güzel otel de konaklamanın her anında mutluluk duyacak ve çalışma ortamı olarak da en huzur verici yer diyebileceksiniz.

 

ESE Malta Dil Okulu Konaklama

  1. ESE Malta Aile Yanı Konaklama
  2. ESE Malta Greengrove Misafir Evi
  3. ESE Malta Otel Konaklama
  4. ESE Malta Residence
  5. ESE Malta Self-Catering Daireler