Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

ESE Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursları

ESE Malta Dil Okulu Mesleki İş İngilizcesi kursları en çok 6 bireylik küçük sınıf grupları hallinde meslek ve iş kariyeri gayesinde İngilizce lisan seviyelerini yükseltmek için mesleki tecrübeleri fazla olmayan yetişkin kişileri eğitmek amacıyla hazırlanmış kurslardır.

ESE Malta Dil Okulu İş Mesleki İngilizce Kursları başlama gününde seviye tespit sınavı yapılır ve buna göre birey yerleştirmesi yapılır. Dil düzeylerine müsait olan sınıflara yerleştirme olur. Kurs bittikten sonra bireyler 3 aya dek ESE malta dil okulu elektronik-öğrenim programı sayesinde de İngilizcelerini geliştirmeye ve pekiştirmeye devam ederler.

Talebelerin umumi iş mesleki konularında dil terim bilgisi, kelime hazinesi ve konuşma yeteneklerini geliştirmek babında eğitim olup talebe ESE Malta Dil Okulu İş Mesleki İngilizce Kursları sayesinde İngilizce düzeyini ve tam tamına 6 dil başarısını ( konuşma, tahrir, dinleme, kavrama, konuşma, yazma) geliştirir.

ESE Malta Dil Okulu İş Mesleki İngilizcesi kurslarında İş Meslek İngilizcesi düzeyini artırmak ve konuşma pratikliğini artırır ve çok iyi performanslı bir dil eğitimi almış kendine güven birer bireyler yetiştirme niteliğindedir.

ESE Malta Dil Okulu Mesleki İş İngilizcesi Kursları birden fazla türe sahiptir ve talebelerin profesyonel bir şekilde hazırlanmasına katkı sunar. Normal toplantılar ve görüşmeler yapılır ki talebe kendini gerçek iş ortamında hissedip tecrübe edinsin.

İngilizce genel seviyesini artırmak ve daha güzel anlaşılır bir dil konuşabilmek için yetişkin bireylere göre hazırlanmış ve uyarlanmıştır.

ese malta is ingilizcesi kurslari

ESE Malta Dil Okulu Genel İş Mesleki İngilizce Kursları

Düzey; Orta-İleri
Sınıf Talebe Adedi; 6 (Azami)
Talebe Yaşı; 18 +
Kurs başlama günü; Her pazartesi
Haftalık ders adedi; 20
Ders Günleri; Pazartesi (sabah/öğleden sonra), Salı (sabah/öğleden sonra), Çarşamba (sabah/öğleden sonra), Perşembe (sabah/öğleden sonra), Cuma (sabah/öğleden sonra).

 

ESE Malta Dil Okulu Yoğunlaştırılmış İş Mesleki İngilizce Kursları

Düzey; Orta-İleri
Sınıf Talebe Adedi; 6 (Azami)
Talebe Yaşı; 18 +
Kurs başlama günü; Her pazartesi
Haftalık ders adedi; 30
Ders Günleri; Pazartesi (sabah/öğleden sonra), Salı (sabah/öğleden sonra), Çarşamba (sabah/öğleden sonra), Perşembe (sabah/öğleden sonra), Cuma (sabah/öğleden sonra).

 

ESE MALTA İNGİLİZCE KURSLARI

ESE Malta Umumi İngilizce Kursları
ESE Malta Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursları
ESE Malta Mini Yaş Grubu İngilizce Kursları
ESE Malta İş Mesleki İngilizcesi Kursları
ESE Malta Dil Okulu Bire Bir Özel İngilizce Kursları
ESE Malta TOEFL iBT İmtihan Hazırlık İngilizce Kursları
ESE Malta IELTS İmtihan Hazırlık İngilizce Kursları
ESE Malta Cambridge İmtihanına Hazırlık İngilizce Kursları
ESE Malta Akademik Sene İngilizce Lisan Kursları
ESE Malta 50+ Grubu Yaş İngilizce Kursları