Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

ESE Malta 50+ Grubu Yaş İngilizce Kursları

ESE Malta 50+ Grubu Yaş İngilizce Kursları İngilizce Dil Eğitimi dileyen olgun bireylere yönelik bir eğitim programıdır.

ESE Malta 50+ Grubu Yaş İngilizce Kursları sayesinde İngilizce düzeyini ve tam tamına 6 dil başarısını ( konuşma, tahrir, dinleme, kavrama, konuşma, yazma) geliştirir. İngilizcesi düzeyini artırmak ve konuşma pratikliğini artırır ve çok iyi performanslı bir dil eğitimi almış kendine güven birer bireyler yetiştirme niteliğindedir.

Kurs bittikten sonra bireyler 3 aya dek ESE malta dil okulu elektronik-öğrenim programı sayesinde de İngilizcelerini geliştirmeye ve pekiştirmeye devam ederler.

ESE Malta 50+ Grubu Yaş İngilizce Kursları İngilizce Kursları sayesinde deneyimli muallimler imtihan hakkında tecrübelerini paylaşıp talebelerin başarılı olması için gayret sarf etmektedir. Aynı şekilde imtihanda nelere dikkat edilmesi gerekir, ne yapılır ne yapılmaz gibi mevzuları talebelerle paylaşarak mutlak başarıya adım adım ilerleyeceksiniz.

ESE Malta 50+ Grubu Yaş İngilizce Kursları yardımıyla İngilizce genel düzeyinizi artırıp istediğiniz hayallerinize büyük adım atabilirsiniz. ESE Malta Dil Okulu lisan seviyenizi artırmak ve daha ileri bir adımla hayallerinize kavuşmanız için sizlere yardımcı olmaktadır. Okul bünyesindeki dersler ve ders mevzuları daha iyi bir eğitim almanız için hazırlanmış ve entegre sistemine geçilmiştir.

donanim haber ingilizce 4

ESE Malta 50+ Grubu Yaş İngilizce Kursları

Düzey; Orta-İleri

Talebe Sayısı; 12 (Azami)

Talebe Yaşı; 50 +

Kurs başlama günü; Her pazartesi

Haftalık ders adedi;

Kurs Müddeti: Asgari 2 Hafta
Ders Günleri; Pazartesi (sabah/öğleden sonra), Salı (sabah/öğleden sonra), Çarşamba (sabah/öğleden sonra), Perşembe (sabah/öğleden sonra), Cuma (sabah/öğleden sonra)

 

ESE MALTA İNGİLİZCE KURSLARI

ESE Malta Umumi İngilizce Kursları
ESE Malta Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursları
ESE Malta Mini Yaş Grubu İngilizce Kursları
ESE Malta İş Mesleki İngilizcesi Kursları
ESE Malta Dil Okulu Bire Bir Özel İngilizce Kursları
ESE Malta TOEFL iBT İmtihan Hazırlık İngilizce Kursları
ESE Malta IELTS İmtihan Hazırlık İngilizce Kursları
ESE Malta Cambridge İmtihanına Hazırlık İngilizce Kursları
ESE Malta Akademik Sene İngilizce Lisan Kursları
ESE Malta 50+ Grubu Yaş İngilizce Kursları