Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Dil Kursu Malta

Malta İngilizce eğitimi almak için doğru bir seçenektir. İngilizce eğitimini üst seviyeye çıkarmanın en iyi yöntemi anadili İngilizce olan bir ülkede dil eğitimi alarak pratikte dil seviyenizi geliştirmenizdir. Malta’da dil kursu az kişi ile tecrübeli öğretmenler tarafından öğretilmektedir.

Malta dil kursu ücretleri yaz ayların da diğer aylar ile kıyaslandığın da yüksektir ücretlerin en ekonomik olduğu aylar ise ekim ve mayıs aylarıdır. Malta dil kursu içerisin de ücreti en uygun kurs programı ise haftalık 20 ders saati olan kurs programıdır. En pahalı olan kurs ise birebir olan kurs programlarıdır. Malta dil kursu ücretleri diğer ülkeler ile kıyaslandığın da çok uygun fiyatlar da kurs seçenekleri sunmaktadır. Malta da dil kursu için vize kolay alınmaktadır.

 

Malta Dil Kursu Seçenekleri

malta dil kursu

Genel İngilizce kurs programı; sınıf mevcudu 8 ile 10 kişi arasın da değişmekte en fazla sınıf mevcudu 12 kişi olmaktadır. Hafta da 20 ders, ders süreleri ise 45 er dakikadır. Başlangıç ve ileri seviyede eğitim verilmektedir. Bu kurs programına katılan öğrencilere iş, eğitim ve seyahat için gerek duyabilecekleri İngilizce eğitim verilmektedir.

Malta dil kursun da öğrencilere tecrübeli öğretmenler tarafından, dinleme, konuşma, okuma ve yazma olarak 4 konu da İngilizcelerini geliştirmek ve İngilizce pratik yapma konusun da kurs kitabı ve destekleyici materyaller kullanarak kaliteli bir eğitim verilmektedir.

 

malta dil kursu 2

Yoğun İngilizce kurs programı; hafta da 30 ders saati ve ders saatleri 45 dakika olmak üzere eğitim verilmektedir. Sınıfta bulunan en fazla öğrenci sayısı 12 olan bu program da başlangıç ve ileri seviye de eğitim verilir.

Malta dil kursun da öğrencilere bütün dil becerilerini kullanmalarına imkân sağlanır. Yoğun İngilizce kurs programının amacı; İngilizce de pratik yapmalarını sağlayarak kendilerine olan özgüvenlerini yerine getirmektir. Öğrencilerin dil seviyelerini yükselterek iletişim kurmalarını sağlar.

 

malta dil kursu 5

Mini grup yoğun İngilizce kurs programı; sınıfta bulunan en fazla öğrenci sayısı 6dır. 45 dakikalık ders saati ile hafta da 30 ders saati eğitim uygulanır. Mini grup yoğun İngilizce kursun da öğrencilerin derse katılımının fazla olması sağlanır. Dersler de konuşma, dinleme, okuma, dilbilgisi konularına ağırlık verilir.

 

malta dil kursu 7

Birebir İngilizce kurs programı; başlangıç ve ileri seviyede eğitim verilmektedir. Haftalık ders saati değişlik gösterir. Hafta da 2, 4, 8, 10, 20, 30 veya 40 olabilmektedir.

Birebir İngilizce kursu; tamamen öğrencinin ihtiyaç duyduğu ve eksik olduğu konulara göre yapılandırılır. Tamamen öğrencinin dil ihtiyacına yönelik kişisel bir kurstur. Kursun amacı İngilizceyi daha akıcı ve doğru kullanmayı daha hızlı bir şekilde öğretmektir.

 

malta dil okullari 1000-105

İş İngilizcesi kurs programı; orta ve ileri seviyede eğitim verilmektedir. Hafta da 20 ders saati uygulanan bu kurs da ders saatleri 45 er dakikadır. En fazla sınıf mevcudu 6dır. Bu kursa katılabilmek için minimum yaş sınırı 23dür. İş adamları ve iş kadınlarına yönelik bir kurs programıdır. Ekonomi, finans, satış ve pazarlama konularını kapsar.

malta dil kurslari

Akademik yıl İngilizce kurs programı; başlangıç ve ileri seviye de eğitim verilmektedir. Kurs süresi 4 haftadır ve haftalık ders saati değişiklik göstermektedir. Haftalık ders saati 20, 24, 30 olmak üzere 3 farklı ders saati bulunmaktadır. Sınıf mevcudu ise en fazla 12dir.

Akademik yıl İngilizce kursu öğrencilerin konuşma, dinleme, okuma yazma becerilerini geliştirmek üzere eğitimler verir. Uluslar arası geçerliliği bulunan sertifika sınavlarına girmek isteyen öğrencilerin tercih ettiği bir kurstur. Temelin de normal İngilizce kursları ile aynıdır ancak daha uzun süre eğitim vermektedir.

malta dil okulu akademik dil okulu

Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce Kurs programları;

-Cambridge Hazırlık İngilizce Kursları; kurs seviyeleri FCE: orta CAE: orta, ileri CPE: ileri olmak üzere 3 seviyeden oluşmaktadır. Haftalık ders saati 20 ya da 0 olarak değişmektedir. Sınıfta mevcudu en fazla 12dir.

Cambridge ESOL Hazırlık İngilizce Kursları; kurs seviyeleri FCE: ileri, orta CAE: İleri olmak üzere 2 seviden oluşmaktadır. Haftalık ders saati 30 olan bu kurs 25 Haziran 30 Temmuz arasında eğitim vermektedir.

Kursa katılan öğrencilerin İngilizce dil seviyelerini geliştirmesini sağlar. Öğrencilere belirli aralıklarla uygulanan testler ile ilerleme sağlanan konular ve eksik konular belirlenir. Bu kurs da 10 ders de öğrencilerin  Cambridge sınavını geçmeleri için eğitim verilmektedir.

TOEFL sınavı hazırlık İngilizce kurs programı; orta ve ileri seviye de kurslar verilmektedir. Kurs süresi 4 hafta olup haftalık ders saati 30dur. Sınıf mevcudu ise en fazla 12dir. Kursa başlama tarihleri31 Ocak, 28 Mart, 23 Mayıs,18 Haziran,12 Eylül, 7 Kasım’dır.

Kursa katılan öğrencilerin dil seviyelerini geliştirmenin yanı sıra sınavı geçmeleri için gereken İngilizce dil seviyesini arttırmaları için eğitim verilmektedir. Malta dil kursu tecrübeleri öğretmenleri sayesin de TOEFL sınavının soru tarzına uygun deneme sınavları hazırlayarak sınava hazırlar. Konu anlatarak ve pratik yaparak pekiştirmeleri sağlanır.

IELTS sınav hazırlık İngilizce kurs proğramı; bu program da orta ve ileri seviyede kurs verilmektedir. Öğrenci sayısı en fazla 12dir.kursa başlangıç tarihleri 4 Ocak, 28 Şubat, 23 Nisan, 20 Haziran,15 Ağustos,10 Kasım’dır. .program süresi 4 haftadır. Haftalık ders saati 30dur. Haftalık 30 saat dersin 20 dersi genel İngilizce kursu, 10 dersi IELTS sınavına hazırlıktır. Kursa katılan öğrenciler kurs bitimin de kendi isteklerine göre IELTS sınavına Malta’da bir merkez de ya da kendi ülkelerin de girebilirler.

MALTA DİL KURSU

Malta Dil Kursu – Genel İngilizce
Malta Dil Kursu – Yoğun İngilizce
Malta Dil Kursu – Mini Grup Genel İngilizce
Malta Dil Kursu – Mini Grup Yoğun İngilizce
Malta Dil Kursu – Bire Bir İngilizce
Malta Dil Kursu – İş İngilizcesi Kursları
Malta Dil Kursu – Akademik Yıl İngilizce Programı
Malta Dil Kursu – Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce Kursları
Malta Dil Kursu – TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları
Malta Dil Kursu – IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları