Malta Dil Okulları Sosyal Ağlarımız
 

Chamber College Hakkında

2005 yılında faaliyete giren Chamber College Malta,Malta’nın en güzide bölgelerinden biri olan Griza bölgesinde kurulmuştur. Griza bölgesi yılın her mevsimi hareketlidir.Bunun sebebi alış veriş merkezlerine ve eğlence merkezlerine yakın olmasıdır.Bu da demek oluyor ki Chamber College Malta ‘yı tercih eden öğrenciler sıkılmadan bir kurs dönemi geçirecekler.

Chamber College Malta ,Malta üniversitesinin yanındadır.Chamber College öğrencilerine verilen bir kartla üniversitenin havuz.spor salonu,koşu parkuru gibi sosyal tesislerinden ücretsiz yararlanması sağlanır.

Chamber College Malta dil okulu her seviyeden İngilizce dersleri verir.Farklı kurs seçenekleriyle her yaş grubuna hitap eden okulda alanında son derece uzman eğitmenler ders verirler.Bu seçenekler,genel İngilizce,yoğun İngilizce,akademik İngilizce,iş İngilizcesi,sınav hazırlık İngilizcesi gibi sıralanabilir.Ayrıca Chamber College Malta dil okulunda yaz kursları da vardır.27 derslikli okulda dersler sabahtan başlar.

Chamber College Maltaya Öğrenci Akını

ispanya,Tunus,Fas,Ukrayna,italya,Avusturya,Japonya,Çin,Libya,Kore,Almanya,Polonya,Rusya,Brezilya,Kolombiya,Ekvator,Hollanda,Gürcistan,Sırbistan,Özbekistan ve Türkiye gibi bir çok ülkeye kapısını açarak öğrencilerini yabancı dil için misafir etmektedir.

Yabancı dilin görerek ve duyarak öğrenileceğini düşünen Chamber College Malta Dil okulu yönetimi; tv,radyo,dvd gibi unsurların var olduğu geniş bir dil laboratuarı kurmuşlardır.

Yabancı dil eğitimi nedense pahalıdır diye bir tabu vardır.Her ebeveyn çocuğunu gönderdiği okulun hem kaliteli hem uygun olmasını ister. Chamber College Malta işte bu tabuları yıkıyor. Bir çok dil okuluna göre oldukça uygun fiyata eğitim veren Chamber College Malta bazı dönemler indirimlerde yapar.

Chamber College Malta’yı tercih ederseniz nerede kalacağım sorusu oldukça anlamsız olur. Çünkü Chamber College Malta öğrencilerine konaklamada da yardımcı olur. Okulun anlaşmalı aileleri sıcacık yuvalarında öğrencileri misafir ederken,öğrenciler tercihlerini yurt,otel ve apartman şeklinde de kullanabilir. Öğrencilerin bir çoğu daha çok pratik ve Malta kültürünü yaşamak için aile yanlarını tercih ederler.Aile yanlarında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği fiyatlara dahildir. Oteller ise öğrencilerin isteklerine yönelik tek kişilik veya çift kişilik odalar halinde hizmet verir.

Sizlerde daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız size bir çok kalite ödülüne sahip olan Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık firmasını önerebiliri.2000 yılından itibaren siz değerli öğrencilere hizmet veren Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlık,danışmanlık sektörüne adını kazımayı başarmıştır.